facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Miesto valdžia dar kartą bando spręsti miesto benamių problemas ir ieško būdų, kaip jiems padėti. Ketvirtadienį Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Vladas Damulevičius susitiko su Socialinės paramos skyriaus vedėja Rita Blauzdavičiene, greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiąja gydytoja Eugenija Kukaitiene ir kitų įstaigų, galinčių padėti spręsti benamių problemas, atstovais ir kalbėjosi apie benamių situaciją mieste.


Po susitikimo Savivaldybės administracijos direktorius Vladas Damulevičius pažymėjo, kad yra tokių šiauliečių, kurie laikinaisiais savo namais pavertė geležinkelio stotį, ligoninę, kitas viešąsias įstaigas, todėl Savivaldybė ieško būdų, kaip socializuoti ir į visuomenę integruoti nelabai tokios pagalbos norinčius benamius.

„Kaip žinome, ne visi benamiai nori pagalbos, tačiau reikia imtis priemonių. Nusprendėme, kad dieną, kai benamiai negali glaustis Nakvynės namuose, jie bus pristatomi Socialinės paramos skyriui. Čia dirbantys specialistai benamiams padės susitvarkyti reikiamus dokumentus, paaiškins, kur kreiptis pagalbos. Žinoma, kalbama bus tik su blaiviais benamiais”, - sakė V. Damulevičius.

Savivaldybės administracijos direktorius pažymėjo, kad ligoninėje, policijoje, Nakvynės namuose ir kitose vietose, kuriose būna benamiai, jiems bus dalijami informaciniai lankstinukai. Juose bus pateikta visa reikalinga informacija apie tai, kur kreiptis pagalbos.
"Šiaulių naujienų" inf. 

Į viršų