facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kaip jau supratote, gatvių, bent jau kol kas, „neperkrikštija“, bet mūsų valdžiai užtenka fantazijos dar ne tokiems absurdams. Jeigu prasigyvenęs bankininkas ar bendrovės direktorius gali tapti miesto garbės piliečiais, tai nereikėtų nustebti, kad sovietinę santvarką gynęs prokuroras būtų panašiai pagerbtas.

Taip pat patikrinome atidumą  Jackaus Sondeckio gatvę pervadindami maestro Sauliaus Sondeckio vardu, o Kosto Korsako gatvę „perkrikštijome“ į  Juozo Korsako gatvę.

Istorijoje apie Šiaulių  katedrą pramanas buvo tik tai, kad jau ruošiamasi atstatyti bokštą  ir sugrąžinti senąjį stogą. Rašiniu priminėme daugeliui nežinomą Šiaulių katedros bokšto istoriją ir pamėginome atkreipti dėmesį, kad verslo interesams aukojamas vienas iš miesto simbolių – pastatais ne tik braunamasi į Prisikėlimo aikštę, bet ir siekiama juos statyti kuo aukštesnius.

Barono Miunhauzeno arklio skulptūra – labai sena, kol kas kūnu nevirtusi kraštotyrininko Viliaus Purono idėja. Nenustebsime, jeigu jis ją ir įgyvendins.

Nepaisant eksmero Alfredo Lankausko svaičiojimų apie „šatlus“ Šiaulių oro uoste, kosmoso turistus negreit pamatysime - kol kas iš oro uosto į  Izraelį skrenda tik veršiukai.

Laimėtas automobilis buvo tik neišsipildžiusi Seimo nario Edvardo Žakario svajonė ką nors išlošti loterijoje. Bet, kaip sakoma, nesiseka kortose, sekasi meilėje.

Redakcija
Į viršų