facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

Šventiniu periodu turime sugalvoti daugybę dovanų idėjų, todėl nieko stebėtino, jog galiausiai jų pritrūkstame. Tuomet dažnai girdime rekomendacijas per daug nesivarginti ir padovanoti artimiems dovanų kuponus, kurie suteiks galimybę jiems patiems išsirinkti tai, ko šiuo metu norisi labiausiai. Tačiau ne paslaptis, jog tokia idėja yra vertinama kontraversiškai – esą tokios dovanos yra neasmeniškos, todėl jų dovanojimas nėra toks prasmingas, kaip kad kruopščiai apgalvotų daiktų. Visgi, yra keletas situacijų, kuomet dovanų kuponas yra kone geriausias pasirinkimas – siūlome su jomis susipažinti.

Dovanų gavėjai yra pakankamai išrankūs

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų pažįsta žmonių, kurie visiems daiktams ir juos supančioms detalėms yra itin išrankūs ir puikiai žino, ko reikia būtent jiems. Nuspėti tokių asmenybių norus yra sudėtinga, tačiau gerai tai, jog pasirinkus dovanų kuponą, Jums to daryti nebereikės. Bičiulius tokia dovana turėtų pradžiuginti – juk taip dar labiau pabrėšite jų individualumą. Svarbiausia, kad pasirinktumėte tokią parduotuvę, kuri gali pasiūlyti platų ir labai įvairiapusišką asortimentą.

Adresatų svajonės yra sunkiai įgyvendinamos

Net ir žinodami artimųjų svajones, ne visuomet galime jas įgyvendinti – tam gali sukliudyti du scenarijai. Pirmuoju atveju būsimųjų dovanų adresatų norai paprasčiausiai neatitinka mūsų nusimatyto biudžeto. Tokiais atvejais išrinkdami kuponą toje parduotuvėje, kurioje atitinkamu daiktu yra prekiaujama, Jūs prisidedate prie svajonės įgyvendinimo. Pasinaudoję kuponu, artimieji likusią sumą galės prisidėti patys, o galbūt nuspręs pasirinkti visiškai kitą daiktą – tam jie turės visišką laisvę.
Antruoju atveju svajonės įgyvendinimas reikalauja specifinių žinių. Taip dažnai nutinka tais atvejais, kai artimiesiems reikalingi baldai, ar įvairios interjero detalės, tokios kaip užuolaidos ar roletai (platus jų pasirinkimas pateikiamas čia). Tokiais atvejais reikia žinoti tikslius matmenis, įvertinti artimųjų skonį ir nuspėti, ar atitinkamas daiktas derės prie vyraujančio interjero. Panašiai yra ir su kompiuterine, buitine technika ir elektronika: tuomet svarbios tikslios specifikacijos. Nors visų šių detalių galėtume išsiklausinėti, staigmenos tokiu atveju taip pat nebeliks, tad dovanų kuponas bus kur kas tikslingesnė išeitis.

Jūs gerai nežinote bičiulių norų

Jei artimieji yra uždaresnio būdo ir dažnai nesidalina savo svajonėmis ar Jūs tiesiog nesate labai artimi, sugalvoti, ką jiems padovanoti, taip pat gali būti labai sudėtinga. Tam, kad visiškai neprašautumėte pro šalį, tikslingiau būtų jiems parinkti dovanų kuponą. Juk ne veltui sakoma, kad ši dovana – visiems norams.

Artimieji yra itin praktiški

Tikriausiai net nereikia pasakoti, kodėl dovanų kuponas yra praktiškas pasirinkimas – jei Jūsų artimieji daugelyje situacijų vertina būtent šią ypatybę, jie tikrai supras ir tokio sprendimo teikiamą naudą. Be to, daugelis jų dabar gali būti išnaudojami ir internetu, tad gavus tokią dovaną, netgi nereikės planuotis kelionės į parduotuvę – tai turėtų įvertinti nuolat užsiėmę Jūsų artimieji.

Jūs nenorite rizikuoti

Net ir tuomet, jei maždaug įsivaizduojate, kas artimiesiems galėtų patikti, kartais tiesiog nesinori rizikuoti ir jų nuvilti. Tokiais atvejais dovanų kuponas taip pat yra puikus pasirinkimas, padėsiantis Jums išvengti papildomo streso. Tam, kad tokia dovana būtų asmeniškesnė, ją galite įdomiai supakuoti, pridėti ranka rašytą atviruką ar nedidelę smulkmenėlę. Be to, kuponai gali būti skirti ne tik apsipirkimui konkrečiose parduotuvėse, bet ir įvairioms pramogoms. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/dovanu-kuponai

Akivaizdu, kad dovanų kuponai iš tiesų turi daugybę dėmesio vertų privalumų. Jei norite padovanoti bičiuliams ar artimiesiems galimybę rinktis, tai neabejotinai bus vienas geriausių sprendimų.

Į viršų