facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Seimo narys "tvarkietis" Almantas Petkus kreipėsi į energetikos ministrą Arvydą Sekmoką, ragindamas rasti būdų daugiabučių namų šilumos punktų neperduoti "Vilniaus energijai", kas šiuo metu yra daroma. 

Anot parlamentaro, pirmenybė valdyti ir naudoti šilumos punktus turėtų būti teikiama tik daugiabučio namo butų ir patalpų savininkams, o ne įmonėms, priešingu atveju iš savininkų atimama įstatyme numatyta teisė disponuoti ar net įsigyti šilumos punktus, kas gali nulemti ir kainų didėjimą. 

"Man visiškai nelogiškas ir nesuprantamas "Vilniaus energijos" skubėjimas perimti šilumos punktus iš bendrijų ypač tuomet, kai Seimas didele balsų dauguma po pateikimo pritarė mano inicijuotam Šilumos ūkio įstatymo projektui, kuris užkirs kelią šilumos tiekėjui būti pastato šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtoju bei užtikrins daugiabučių namų ir patalpų savininkų teisę disponuoti bendrosios nuosavybės teise šilumos punktais. Tą patį siūlo ir Prezidentė. Ar šilumininkus išgelbės per tą trumpą mėnesio dviejų laikotarpį gautos keliais centais didesnės pajamos už šilumą, kurios šiandien jie net netiekia? Manau, kad ministras turi rasti būdų, kaip palikti tuos punktus bendrijų rankose, nes jos šiandien efektyviausiai prižiūri daugiabučių namų sistemas", - teigė Seimo narys A. Petkus.

Eltos inf.
Į viršų