facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Romualdas BALIUTAVIČIUS
Tilžės gatvėje 134 įsikūręs salonas „Sadolin” ir toliau eina koja kojon su laikmečio siūlomomis naujausiomis technologijomis. 
„Kiekvienas mūsų svajoja apie šiltus ir jaukius namus. Remontuojant savo būstą arba kuriant naują erdvę svarstoma, kokią grindų dangą pasirinkti. Puikų sprendimą siūlo SADOLIN Idea&design salonas - čia jūs galite išsirinkti „Kronotex” gamintojo laminuotas grindis, - siūlo salono dizainerė Irina Ruminienė.

Turime įvairių dangų, parketo ir kt. Tačiau šiandien pakalbėkime apie „Kronotex” laminatus, kurio produkcijos platintojai esame. Beje, vieninteliai tokie Šiauliuose”.

Apie gaminto

„Vokietijoje įsikūręs „Kronotex” yra vienas stambiausių pasaulyje laminuotų grindų gamintojas, per metus pateikiantis savo pirkėjams apie 50 milijonų kvadratinių metrų laminuotos grindų dangos. „Kronotex” gamykla yra didelio šveicarų KRONO koncerno, turinčio savo gamyklas įvairiose pasaulio šalyse, padalinys”, - pasakoja I. Ruminienė.

Gamyboje naudojami tik medžiai, nukirsti tvarkant arba retinant miškus. Laminatai – aukščiausius ekologijos reikalavimus atitinkanti produkcija. Norint pakeisti „Kronotex” grindis nereikia specialių utilizacijos priemonių, nes tai natūrali medžiaga, kuri nekenkia aplinkai ir nesunkiai perdirbama. Taigi grindims atitarnavus savo amžių, ramia sąžine galima jas paprasčiausiai išmesti į tam skirtą konteinerį.

Raštų, spalvų ir stilių įvairovė

„Kronotex” grindų kolekcijų įvairovė leis jums sukurti originalų, patrauklų  interjerą. Laminatas gali būti medžio arba plytelių imitacijos. Esama dargi specialiai vaikams sukurto laiminato. Kuo jis ypatingas? Šis laminatas kaip ir apskritai visa „Kronotex” produkcija yra ekologiškas (sudėtyje yra ne mažiau kaip 80 proc. medžio), todėl puikiai tinka vaikų kambariui ir ne tik. Antra, gaminant mediena labai susmulkinama ir po to supresuojama - sudėty nėra tokių kenksmingų sveikatai cheminių medžiagų kaip formaldehidas, dioksinai, chloridai ar pan. Šitokios grindys tinka ir alergiškiems žmonėms.

Žiūrint plačiau, pasak I. Ruminienės, esama daugybės stilių ir platus raštų pasirinkimas – galima rasti kiekvienam skoniui. Klasikinis, retro ir modernus stilius... Grindys gali būti dargi kaip tam tikro interjero akcentas. Nemažiau plati raštų įvairovė. Pavyzdžiui, virtuvei tiks keramines plyteles imituojančios „Mega” serijos laminuotos grindys. Vaiko kambariui - linksmų raštų „Design” grindys. Darbo kambariui seno žemėlapio raštai suteiks prašmatnumo ir išskirtinumo. O kam patinka senovinio stiliaus interjeras, kuriame vyrauja natūralūs atspalviai bei medžiagos, irgi nesunkiai ras sau tinkamą variantą. Minimalizmo šalininkai bus maloniai nustebinti pamatę „Bliss Art” serijos nestandartinio pločio laminuotas grindis su metalo juostele tarp lentų. Tai itin elegantiškos grindys, kurių pagalba galima vizualiai praplėsti arba pailginti patalpą. Panaši yra ir „Ocean” serija, kurios lentos atskirtos juodos spalvos juostele, puikiai atkartoja laivo denio vaizdą,   ir kt. O viena iš įspūdingiausių serijų yra „Mammut” laminuotos grindys, primenančios natūralaus parketo lentas ne tik tikroviškų paviršiaus piešiniu bei faktūra, bet ir įspūdingais 185x19 cm dydžio lentos matmenimis.

„Yra daug natūralaus medžio imitacijų bei atspalvių, - tęsia I. Ruminienė. - Esama paviršių su tam tikro medžio faktūra – duobutėmis bei iškilimais, „akmenukais” ar pan. Turime net labai ryškių spalvų dangų, pavyzdžiui, raudonų. Šitokios tiks moderniam interjerui, nes visa tai pamažu ateina ir į Lietuvą. Be abejo, neliks apvilti ir ieškantys natūralumo”.

Vaizdas būtų nevisas, jeigu nepaminėtume kainų...

I. Ruminienė: „Turint omeny „Kronotex” produkcijos kokybę, kaina tikrai priimtina. Geras kainos ir kokybės balansas. Nereikia pamiršti, jog „Kronotex” laminatas – ilgai naudoti skirtas natūralus, ekologiškas produktas, kuriam pagaminti vartojama pušies mediena. Jei kalbėtume konkrečiau, jo kaina – nuo 70 litų už kv. metrą”.

Dizainerė pabrėžia, jog skirtingai nei kitur, jų salone neapsiribojama vos keleto laminato raštų pasiūla.

Ir priežiūra

Laminatas turi vieną negerą savybę – bijo vandens...

I. Ruminienė: „Visi laminatai bijo drėgmės. Mūsų siūlomo laminato atsparumo klasė  aukštesnė, todėl ir problemų turėtų kilti mažiau.

„Kronotex” laminuotas grindis lengva prižiūrėti, jos turi aukštą atsparumo klasę bei garsą izoliuojančių savybių,  yra atsparios įbrėžimams bei smūgiams, blukimui dėl saulės bei aukštos temperatūros poveikio. Dėl šių savybių „Kronotex”  laminuotas grindis galima kloti ne tik gyvenamosiose, bet ir visuomeninėse patalpose. Be to, visos lentos briaunos padengtos drėgmei atspariu apsauginiu sluoksniu.

Dar pridursiu, jog „Kronotex” laminatai tinka ir šildomoms grindims. Dažniausiai atskiroms dalims sujungti naudojama vadinamoji „Express Clic” sistema, dėl to surinkti laminato grindis (prireikus – ir išardyti) gali kiekvienas bent nedidelius meistravimo įgūdžius turintis žmogus”, - teigia I. Ruminienė.

Į viršų