facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Romanas MIŠKINIS
Antrą savaitę besilaikantis smagus šaltukas, pasirodo, nemažai lemia ir pirkėjų pasirinkimą. Pasak prekybos centro „Viskas namams“ (Lyros g. 13) vedėjos Gemos Paliulytės, šiuo metu žiemai skirtų prekių pardavimai išaugo maždaug dvigubai. „Ir ką gi labiausiai perka šiauliečiai?“ - klausiame.
 
Akumuliatoriai, skysčiai, grandinės ratams
 
„Bene didžiausias pagyvėjimas pastebimas automobiliams skirtų prekių skyriuje, - teigia pašnekovė. - Esame įsikūrę labai patogioje vietoje, pačiame gyvenamųjų namų kvartale, todėl automobilius turintys gyventojai pirmiausiai užsuka pas mus. „Viskas namams“ prekybos centre jie ras viską: nuo akumuliatoriaus iki skysčio langams plauti.“
 
Palengva apeiname įvairiomis prekėmis nukrautas lentynas prekybos salėje.
 
„Turime kuro priedų dyzeliniams varikliams, - rodo G. Paliulytė. - Šie aerozoliai arba skysti priedai palengvina dyzelinių variklių užvedimą esant žemoms temperatūroms. Šiuo metu labai perkamas ir ploviklis dyzelinio kuro purkštuvams, jau „klasika“ tapęs užšalusių durų spynelių tirpintojas WD 40, įvairių firmų plovikliai langams, neužšąlantys netgi minus 40 laipsnių temperatūroje. Kadangi šitokie speigai Lietuvoje be galo reti, galima sakyti, jog minėti plovikliai tinka bet kokiam orui...“.
 
Spustelėjus šaltukui išaugo ne tik automobilinių akumuliatorių, bet ir laidų, leidžiančių pasinaudoti kaimyno akumuliatoriumi, paklausa. Taip pat šiomis dienomis daugiau perkama ledo grandiklių, įvairių priemonių, efektyviai atitirpinančių užšalusius automobilių stiklus (užtenka priemone papurkšti ant apledėjusių langų, o paskui viską nesunkiai galima nubraukti plastmasine mentele).
 
Prekybos centre galima įsigyti ir įvairaus tūrio taroje išpilstyto automobilių aušinimo skysčio („antifrizo“). Be abejo, šiuo metu perkamiausi yra žemoms temperatūroms skirti aušinimo skysčiai (iki minus 40 laipsnių). Čia pat galima įsigyti ir įvairaus klampumo alyvų dyzeliniams bei benzininiams varikliams.
Automobiliams skirtų prekių skyriuje matėme žieminių padangų rietuves, lentynose pirkėjų laukiančius vilkimo lynus ir virves, 59 litus kainuojančius ant ratų dedamų grandinių komplektus. Šitaip „apavus“ automobilį, ko gero, nebaisūs tampa mažai prižiūrimi keliai ir šunkeliai.
 
Automobiliniai kilimėliai ir valytuvai
 
„Visą vasarį bus vykdoma akcija automobilių salonų kilimėliams, - tęsia G. Paliulytė. - Šaltuoju metų laiku automobilių kilimėliai nespėja išdžiūti, greičiau užsiteršia ir susidėvi, todėl mūsų pirkėjai turės puikią progą nebrangiai pasikeisti susidėvėjusius automobilinius kilimėlius.
 
Žiemą dažniau keičiami ir valytuvai. Apšalęs priekinis stiklas arba pernakt prie stiklo prišąlantys valytuvai greičiau dyla bei plyšta. Automobilių vairuotojai „Viskas namams“ prekybos centre ras išties nemenką įvairaus dydžio stiklo valytuvų asortimentą“.
 
Pasak prekybos centro vedėjos, netgi tais retais atvejais, kai pirkėjas negali rasti sau reikalingos prekės, ji užsakoma ir per savaitę pristatoma į prekybos vietą. Išimtis – akumuliatoriai. Jie paprastai užsakomi ir pristatomi jau tą pačią dieną.
 
Kastuvai, šilta darbinė avalynė ir apranga
 
Atšalus orams labiau perkamos kiemų bei šaligatvių priežiūros priemonės. Maloniai nustebino čia esantis didžiulis sniego kastuvų pasirinkimas. Nuo mažų iki labai didelių, įvairiausio profilio ir medžiagų ir, žinoma, įvairiausių kainų.
 
„Kastuvus gauname iš įvairių tiekėjų, - sako prekybos centro vedėja. - Įvairios ir jų kainos:14-40 litų. O štai dideli ir platūs sniego stumtuvai su metaline rankena kainuoja 59 litus. Belieka pridurti, jog prekių asortimentas pildomas kiekvieną savaitę.“
 
Maišai su druska, skirta teritorijų barstymui. Šluotos ir šepečiai, skirti tiek darbui viduje, tiek lauke. Kai kurių iš jų plotis apie vieną metrą. Rimtam darbui! Ledo kirtikliai, padėsiantys greitai pašalinti slidžią dangą nuo šaligatvių, takelių ir kiemuose.
 
Be abejo, darbui lauke reikalingi šilta avalynė bei apranga. Darbui skirtas liemenes, striukes, batus ir kt. galima irgi įsigyti prekybos centre „Viskas namams“.
 
„Labai paklausūs žieminiai batai, - pasakoja G. Paliulytė. - Su pašiltinimu, pasiūti iš natūralios ir dirbtinės odos. Kainos svyruoja apie 80-150 litų. Turime šiltų darbinių striukių – įvairiausių dydžių, spalvų, fasonų. Kai kurios iš jų - su nusegamomis rankovėmis. Aprangą ir avalynę noriai perka gyventojai, o įmonės savo darbuotojams – ypač dideliais kiekiais“.
 
Prekės laisvalaikiui
 
Kokios žiemos pramogos be rogių ir pačiūžų? Vėlgi, šių gėrybių rasime PC „Viskas namams“. Už 45-50 litų pačiūžas sau išsirinks ir suaugęs, ir paauglys, ir vaikas. Beje, patiems mažiausiems skirti įvairių dydžių spalvoti čiuožimo skydai.
 
Iškylautojai ras maišus su medžio anglimi kepsninėms ir šašlykinėms, skystų prakurų, malkų. Jiems ir žvejams skirtos sudedamos kėdutės, kitoks inventorius. Esama ir naujovės – čia galima nusipirkti maišų su akmens anglies briketais kieto kuro krosnims bei katilams. 25 kg maišas briketų kainuoja 24,90 lito.
 
Per speigą dviračiu lauke daug nepavažinėsi. Gal todėl, pasak G. Paliulytės, žiemą noriai perkami įvairūs treniruokliai, leidžiantys mankštintis patalpose esant bet kokiam orui už.
 
Nors dabar labai paklausios žiemai skirtos prekės, G. Paliulytės teigimu, jau jaučiamas ir artėjantis pavasaris – vis daugiau žmonių užsuka įsigyti įvairių sėklų sodui bei daržui.
 
Visų šių prekių galima įsigyti ir Pramonės g. 21 esančioje „Viskas namams“.


Į viršų