facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Retas kuris savo gyvenimą galėtų įsivaizduoti be šaldytuvo – šis įrenginys reikalingas visiems, namuose norintiems turėti šviežių ar šaldytų produktų atsargų. Dažniausiai tokia įranga tarnauja pakankamai ilgą laikotarpį, todėl svarstydami, kokį šaldytuvą pirkti, atsižvelgiame į daugybę skirtingų aspektų. Vienas iš jų yra prekinis ženklas, pagal kurį galime daryti prielaidas ir apie kokybę, ir apie kitas ypatybes. Siūlome susipažinti su populiariausiais šaldytuvų gamintojais – jų siūloma buitine technika iš tiesų verta pasitikėti.

LG

Ši kompanija pirmenybę neretai teikia naujovėms, o ne standartinėms funkcijoms, todėl jų siūlomi šaldytuvai dažnai pasižymi išskirtinėmis ypatybėmis. Pavyzdžiui, turi integruotą ledo įrangą ar specialias dureles, per kurias iš karto galima matyti, kokie produktai yra šaldytuve. Visgi, be tokių modernių įrenginių, LG taip pat gamina ir standartinius šaldytuvus, kuriuos galima įsigyti už priimtiną kainą – tokia buitinė technika vertinama dėl novatoriško dizaino, efektyvaus aušinimo ir solidaus funkcionalumo.

Whirlpool

Dažnai teigiama, kad ši kompanija atrado savo nišą, siūlydama pirkėjams itin ekonomiškus, mažai energijos eikvojančius šaldytuvus – jei būtent šiai ypatybei teikiate pirmenybę, akivaizdu, kad neteks nusivilti. Maža to, Whirlpool šaldytuvai garsėja kaip itin kokybiški ir retai gendantys, o platus jų dydžių ir dizainų pasirinkimas yra pritaikytas įvairiausiems šiuolaikinių pirkėjų poreikiams.

Samsung

Ši kompanija garsėja aukščiausios klasės elektronikos ir buitinės technikos įrenginiais, todėl nieko stebėtino, jog ir Samsung šaldytuvai laikomi vienais patikimiausių rinkoje. Gamintojai derina novatoriškas technologijas su laiko patikrintais sprendimais, taip pasiekdami pačių geriausių rezultatų. Nuolatinis tobulėjimas privertė juos į šią įrangą įtraukti daugiau papildomų ir netgi išmanių funkcijų, tad pasirinkus šią kompaniją, galimybių neturėtų pritrūkti.

Bosch

Pasirinkę šią kompaniją, mėgausitės beprecedente vokiška kokybe – tikėtina, kad naujasis įrenginys patikimai tarnaus ilgus metus. Kaip vieni ryškiausių šios buitinės technikos privalumų dažniausiai yra įvardijami maisto organizavimo sprendimai. Šiuose modeliuose dažnai rasite reguliuojamas lentynas, skyrius su individualiai nustatoma temperatūra ir kitas panašias galimybes, kurios šaldytuve leis palaikyti tvarką ir užtikrins, kad visą saugyklą pritaikysite individualiems savo poreikiams.

Liebherr

Šie gamintojai garsėja savo praktiškumu, todėl taip pat galite tikėtis sprendimų, kurie leis patogiai lentynose ir stalčiuose sudėlioti visus produktus. Tokia įranga yra lengvai prižiūrima, o savo tarnavimo trukme ji nei kiek nesusileidžia kitai šiame sąraše esančiai buitinei technikai. Verta paminėti ir plačią dydžių įvairovę – jei ieškosite kompaktiško dydžio šaldytuvo su nedidele šaldymo kamera, tokių variantų šiame asortimente taip pat pavyks atrasti.

Beko

Šios kompanijos atstovai teigia nebijantys iššūkių – dėl to jie drąsiai eksperimentuoja su novatoriškomis technologijomis, kurios dar labiau lengvina mūsų buitį. Daugybės teigiamų atsiliepimų pasaulinėje rinkoje susilaukia patys įvairiausi jų įrenginiai, o tarp jų – ir šaldytuvai. Ši buitinė technika palankiai vertinama dėl funkcionalumo, aukščiausios kokybės medžiagų ir plataus pasirinkimo, kuris yra pritaikytas labai skirtingiems poreikiams. Tikriausiai sutiksite, jog toks privalumų sąrašas skamba pakankamai solidžiai, tačiau galite net neabejoti – ši kompanija visuomet pasiruošusi pranokti Jūsų lūkesčius.

Electrolux

Nesunku pastebėti, kad ši kompanija siūlo labai skirtingiems biudžetams pritaikytus šaldytuvus, tad tinkamą variantą galėsite surasti nepriklausomai nuo to, ar ieškote kuo paprastesnio modelio, ar būsite pasiryžę investuoti į naujausias funkcijas. Tokių galimybių šie įrenginiai tikrai nestokoja: aukštas energijos efektyvumas, unikali, pagal asmeninius poreikius skyrelius pasikoreguoti leidžianti saugojimo sistema, ilga tarnavimo trukmė – tai tik keletas Jūsų laukiančių privalumų.

Snaigė

Tai – lietuviška kompanija, kuri per daugiau kaip 50 metų sugebėjo su savo produkcija supažindinti ne tik Europos, bet ir Azijos šalių gyventojus. Šaldytuvai yra nuolat tobulinami, siekiant dar labiau pagerinti energijos efektyvumą ir pasiūlyti kuo daugiau naudingų funkcijų. Dėmesį atkreipia ir įdomus šios technikos dizainas – jei ieškosite ryškesnio virtuvės akcento, verta susipažinti su šios įmonės siūlomų šaldytuvu asortimentu. Jį galėsite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/brands/s/snaige.

Tai – populiariausios, tačiau tikrai ne vienintelės šaldytuvų kompanijos, kuriomis verta pasitikėti. Daugybės komplimentų susilaukia AEG ir Gorenje šaldytuvai, tačiau panašių prekinių ženklų yra daugiau – niekuomet nesuklysite, jei paskirsite šiek tiek dėmesio šios informacijos analizei.

REKLAMA

Į viršų