facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Norint išvengti langų rasojimo, sienų pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitus medinius langus į plastikinius ne vienas susidūrėme su pelėsio atsiradimu ir langų rasojimo problema. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai NE!

Vėdinant patalpas atidarius langus netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas, ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

201003

Air –Box vožtuvai padės jums išvengti langų rasojimo ir pelėsio. Visada bus grynas oras be triukšmo , dulkių ir skersvėjų. Jie puikiai atstoja orlaides.

Air- Box vožtuvai yra dviejų tipų. Air- Box ECO - tai ventiliacinis vožtuvas su filtru, kuris filtruoja orą, patenkantį iš lauko, su triukšmo apsauga ir patenkančio oro valymu nuo žiedadulkių, dulkių, sporų ir suodžių nuo gyvenamųjų, viešųjų ir pramoninių pastatų su mechanine arba natūralia ventiliacija. Air – Box Comfort -  tik be filtravimo mehanizmo, kuris taip pat puikiai atstoja tarybines orlaides, kurios buvo mediniuose languose.

Speciali “Air-Box ” vožtuvo funkcija tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio. Per ventiliacinį vožtuvą per 1 valandą į patalpą patenka 40 m3 gryno oro.

Speciali “Air-Box ” vožtuvo funkcija - tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio.

AIR- BOX PRIVALUMAI

  • optimali oro apykaita, esant normaliam oro slėgiui;
  • minimalūs energijos nuostoliai;
  • nuolatinė oro kaita;
  • nėra skersvėjo, net esant stipriam vėjui;
  • puiki šilumos ir garso izoliacija;
  • veikia be garso;
  • maža kaina;
  • užkertamas kelias pelėsių susidarymui, langų rasojimui;

Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelyjančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti. Vėdinant pastoviai patalpas, jums padės apsisaugoti ir išvengti virusų ir kitų infekcijų plitimo.

Atvyksime į jūsų namus ir sumontuojame. Jei esate nagingi, vožtuvus galite susimontuoti ir patys. Jums tereikia tik užsisakyti.

Logo tipas ekovas universalus

www.remvalus.com
Tel. 8 604 24 268
Tel. 8 606 93 229

 

REKLAMA

 

Į viršų