facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Galimybė naudoti alternatyvius elektros energijos šaltinius atrodo tikrai viliojanti, tad nieko keisto, kad saulės baterijos mūsų šalyje sulaukia vis didesnio populiarumo. Nors kartais vis dar kyla dvejonių, ar tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti, tačiau tenka pripažinti, kad saulės elektrinių privalumai kalba patys už save. Taigi, kodėl verta pasvarstyti apie saulės baterijų įrengimą?

Plačios pritaikymo galimybės

Nors gana dažnai manoma, kad saulės baterijos gali būti pritaikomos išimtinai tik dideliuose ūkiuose ar gamyklose, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Gana dažnais atvejais saulės elektrines galima pritaikyti ir gyvenamuosiuose namuose arba sodybose: saulės jėgainės yra montuojamos ant pastato stogo arba ant žemės, tad visada galima atrasti patį palankiausią sprendimą.

Daugiau naudingos informacijos apie saulės baterijų pritaikymo galimybes rasite https://www.solet.lt/technics/

Atsiperkant investicija

Kai nusprendžiama investuoti į saulės baterijas, galima būti užtikrintiems, kad tokia investicija anksčiau ar vėliau tikrai atsipirks. Įprastai yra skaičiuojama, kad saulės elektrinė atsiperka per maždaug dešimtmetį, tačiau tuomet, jei  suvartojamos elektros energijos kiekiai yra ganėtinai dideli, ir pasirenkamos pakankamai galingos saulės elektrinės, galima būti užtikrintiems, kad tokia investicija atsipirks dar greičiau.

Ekologiškas sprendimas

Aplinkosaugos klausimai šiandien yra aktualūs kiekvienam mūsų, todėl tai yra dar viena svarbi priežastis, kodėl vertėtų pagalvoti apie galimybę rinktis saulės baterijas. Elektros energijos išgavimas bus visiškai nekenksmingas aplinkai, o tuomet, kada saulės elektrinės jau nebus tinkamos naudoti, jos gali būti perdirbamos.

Ilgai išliekantis efektyvumas

Vartotojams, svarstantiems įsirengti saulės baterijas, neretai iškyla klausimas, ar tokia galimybė bus pakankamai ilgaamžė. Neretai yra nuogąstaujama, kad vos po kelerių metų saulės baterijų efektyvumas taps ženkliai mažesnis, tačiau taip tikrai nenutiks: įprastai per metus saulės baterijų efektyvumas sumažėja vos vienu procentu, taigi, galite būti užtikrinti, kad saulės elektrinės tarnaus tikrai ilgą laiką.

Nesudėtinga priežiūra

Taip pat neretai manoma, kad saulės baterijos gali pareikalauti labai sudėtingos priežiūros, tačiau tai nėra tiesa. Gamintojai saulės baterijoms įprastai teikia ilgametę garantiją, todėl prireikus yra suteikiama reikalinga pagalba, o reguliari baterijų priežiūra yra labai paprasta – tereikia periodiškai nuplauti nešvarumus.

Taigi, nieko keisto, kad saulės baterijos sulaukia vis didesnio populiarumo: ši pasirinkimo galimybė ženkliai sumažina būsto išlaikymo išlaidas, galima būti užtikrintiems, kad elektros energijos tiekimas bus nenutrūkstantis, o ilgainiui saulės elektrinės efektyvumas išliks toks pat didelis. Jei svarstote apie tokią pasirinkimo galimybę, tiesiog pasitarkite su specialistais, kurie tikrai padės išsirinkti tinkamiausias elektrines.
 
 
 

Į viršų