facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Geriausių vaizdo kamerų pasirinkimas gali reikalauti  laiko. Tačiau to laiko skirti verta, kadangi tokiu atveju galėsite būti tikras, kad įsigytos apsaugos priemonės Jums puikiai tarnaus ir tuo pačiu džiugins funkcionalumu. Šiuo metu vaizdo stebėjimo kameros yra tokios įvairios, kad tik įvertinę kuo daugiau skirtingų variantų galite būti ramus radęs geriausią kokybę.

Juolab, visada reikia tartis su pardavėjais, kurie prekiauja šia įranga. Tokiu atveju galite būti tikras, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Svarbiausia suderinti kuo mažiau smulkmenų, kadangi būtent akcentai ir lemia kokybę.

IP kamera

Atsakingas vaizdo kamerų pasirinkimas prasideda nuo tipų įvertinimo. Kadangi šiuo metu jų yra ne vienas, taip pat, kuriama vis daugiau, natūralu, kad teks skirti šiek tiek laiko. Tačiau jo skirti verta. Taip pat siūlome pasitarti su pardavėjais, kurie įvertinę žmonių poreikius pasiūlo geriausias alternatyvas.

Mes siūlome rinktis vaizdo stebėjimo kameras IP. Jos ne tik labai puikiai perteikia vaizdą, tačiau taip pat turi integruotis mikrofonus, kurie padeda girdėti, įrašyti garsą. Tai suteikia sistemai dar daugiau inovatyvumo bei užtikrina didesnį saugumą. O būtent to dažniausiai ir reikia žmonėms, būtent todėl jie kameras perka.

Kadangi IP kamerų pasiūla taip pat gana plati – siūlome ieškoti kartu su ekspertais, kurie padeda greičiau ir paprasčiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Tinkama vaizdo kameros raiška

Daugiau dėmesio reikia skirti ir tinkamiausios raiškos pasirinkimui, kadangi ji gali varijuoti nuo tikrai gana prasto iki labai puikaus pasirinkimo, kuris sėkmingai perteiks net ir gana prastą vaizdą. Geros kokybės raiška turėtų siekti iki 1080 p/pikselių. Tokią pasirinkę galite būti ramus, kad vaizdas bus kokybiškas. Žinoma, visada rasite inovatyvesnę ir lygiai taip pat visada rasite paprastesnį variantą. Jeigu Jums nereikia kažko labai unikalaus – tokiu atveju siūlome rinktis per vidurį. Tuomet poreikiai bus patenkinami, tačiau įrangos kaina nebus ypač gąsdinanti.

Kameros vaizdo suspaudimo formatas

Vaizdo kameros formatas negali būti mažesnis nei H264. Būtent tokiu atveju pavyks ne tik džiaugtis gera raiška, tačiau taip pat ir galimybe įrašyti video taip ir tada, kai Jums to reikia. Juk daugelis saugo įrašus, kurie liek baigusis atminčiai. Ir gerai, kadangi niekada negalite žinoti – kada Jums to prireiks.

Atsparumo aplinkos dirgikliams veiksnys

Taip pat svarbu rinktis tokias sistemas, kurios yra atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams. Daugelis tokių yra skirtos laukui, tad jokiu būdų lauke nekabinkite tų kamerų, kurios yra sukurtos namų naudojimui. Jos kur kas greičiau nustos funkcionuoti ir tokiu atveju teks pirkti naujas. Geriausia pirkti pagal tai, kurioje vietoje jos bus montuojamos. Esame tikri, kad tokiu atveju Jūsų lūkesčiai bus pilnai patenkinti.

Galimybė filmuoti tamsiuoju paros metu

Galiausiai, taip pat verta įvertinti, ar reikalinga funkcija, kad būtų galimas filmavimas tamsiuoju paros metu. Jeigu jau nusprendėte, kad Jums reikalinga kokybiška apsauga – tokiu atveju siūlome rinktis daugiafunkcijnes kameras. Jos pasirūpins, kad net ir naktį viskas bus filmuojama, tad galėsite jaustis saugiai.
Visi nori jaustis saugūs, tačiau ne visi deda pastangas, kad pavyktų tai pasiekti. O Jums siūlome skirti sau daugiau dėmesio, tai pat, daugiau dėmesio skirti ir savo namams. Dėmesys dažniausiai prasideda nuo saugumo, tad leiskite sau tai.

Į viršų