facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Sušvelninus karantino sąlygas, atnaujinama prekyba kai kuriuose „Domus Lumina“ salonuose. Juose galima saugiai apžiūrėti ir įsigyti norimus gaminius – nesvarbu, tai būtų užuolaidos, roletai ar tinkleliai nuo uodų. Nors dabartinė situacija nuteikia pozityviai, siekiant kuo labiau sumažinti užsikrėtimo tikimybę, svarbu laikytis rekomendacijų ir išlikti sąmoningiems. Taigi, ką vertėtų žinoti kiekvienam, planuojančiam apsipirkti fiziniame salone?

Kiekvieno saugumas – didžiausias prioritetas

Veikla atnaujinama tik tuose salonuose, kurie nėra prekybos centruose ir turi išėjimą į lauką. Tai padeda sumažinti kontakto su kitais žmonėmis tikimybę. Apsaugos priemonėmis aprūpinami ne tik darbuotojai, bet ir atvykę pasikonsultuoti ar įsigyti norimas prekes. Užtikrinama, kad vienam pirkėjui tektų ne mažesnis nei 10 kvadratinių metrų plotas arba vienu metu nebūtų aptarnaujamas daugiau nei vienas žmogus. Todėl atvykstant į saloną nereikia baimintis dėl masinio susibūrimo. Be to, patalpos yra reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos.

Kuomet gali prireikti atvykti į saloną?

Nepaisant to, kad roletai, žaliuzės ir tinkleliai nuo uodų šiuo metu pardavinėjami internetu, kartais gali prireikti ir realios konsultacijos. Žinoma, skubėti nepatartina – visų pirma reikėtų apsvarstyti galimas alternatyvas, tokias kaip konsultacija internetu, nemokamos langų vizualizacijos ar audinių pavyzdžiai į namus. „Domus Lumina“ teikia visas šias paslaugas.

Atvykti į saloną verta tuomet, kai nepavyksta išsirinkti norimo gaminio nuotoliniu būdu. Paslaugūs specialistai pasiruošę supažindinti su naujausiais langų uždengimo sprendimais. Susipažinę su individualiais poreikiais ir galimybėmis, jie gali pasiūlyti asmeniškai jums labiausiai tinkančius gaminius.

Konsultacija salone praverčia ir tiems, kurie ieško greito sprendimo, taip pat norintiems gyvai pamatyti, kaip valomi vieni ar kiti gaminiai: tinkleliai nuo uodų, roletai, širmos ar kita. Naujausiomis technologijomis paremta įranga leidžia susikurti dar patogesnę namų ar biuro aplinką.

Svarbu atidžiai įvertinti galimas rizikas

Prieš atvykstant į saloną, reikėtų gerai apgalvoti, ar taip nesukelsite pavojaus nei sau patiems, nei aplinkiniams. Jokiu būdu nerekomenduojama to daryti jaučiantiems peršalimo simptomus, taip pat patenkantiems į rizikos grupę – vyresniems nei 65 m. ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Akivaizdu, kad iš namų neturėtų išvykti ir tie, kurie privalo laikytis saviizoliacijos ar turėję kontaktą su tokiais asmenimis. Jei nepriskiriate savęs nei vienai iš išvardintų grupių, galite drąsiai atvykti į saloną ir išsirinkti dominančias prekes.

Tinkamas metas atsinaujinti

Šių metų pavasaris – išties neįprastas. Susiklosčiusi situacija daugelį privertė pakoreguoti savo planus. Tačiau gyvenimas ties tuo tikrai nesustojo. Laisvą laiką galima išnaudoti tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek namų atnaujinimui.

Orams vis labiau šylant, bene populiariausia preke tampa tinkleliai nuo uodų. Didžiajai daliai žmonių tai tikras išsigelbėjimas. Lengvai montuojami ir prižiūrimi tinkleliai apsaugo tiek nuo įkyrių vabzdžių, tiek nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių ar kitų iš lauko patenkančių nešvarumų. Dabar, kai daugelis namuose praleidžia dar daugiau laiko, tai itin aktualu.

Ne ką mažiau praverčia ir nuo ryškių saulės spindulių apsaugančios langų uždangos – užuolaidos, žaliuzės, roletai, romanetės, širmos. Skirtingo tipo gaminiai gali būti naudojami įvairiuose patalpose: svetainėje, miegamajame, virtuvėje, vonios, darbo ar vaikų kambaryje. Tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį ir interjere derantį variantą.

„Domus Lumina“ rūpinasi tiek darbuotojų, tiek pirkėjų saugumu. Todėl salonuose griežtai laikomasi LRV, SAM ir PSO rekomendacijų. Atvykstantys pasikonsultuoti ar įsigyti norimas prekes gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Viskas, ko jums reikia – gera nuotaika. Gyvai apžiūrėjus gaminius ir pasitarus su specialistais, apsispręsti, kurie tinkleliai nuo uodų ar kiti gaminiai tinkamiausi jūsų namuose, išties nesudėtinga.

REKLAMA

Į viršų