facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Atsižvelgiant į susiklosčiusią pasaulio ir Lietuvos mastu ypatingą situaciją, nulemtą COVID-19 (koronavirusas), informuojame, jog „Langų remonto komanda“ skelbia akciją langų remonto paslaugoms iki gegužės 20 d.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-03-14 nutarimą Nr. 207, įmonė reaguodama į šią situaciją siūlo paslaugas su 50 proc. nuolaida. Vieno standartinio lango remonto kaina tik 35 Eur (tarpinių keitimas, lankstų reguliavimas, furnitūros valymas, furnitūros tepimas). Už langų remonto paslaugas sudaroma galimybė atsiskaityti išsimokėtinai iki 3 mėnesių terminu.

Koronaviruso laikotarpiu, t. y. paskelbtos pasaulinės pandemijos metu, įmonė yra pasiryžusi ir gali priimti užsakymus nuotoliniu būdu: el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei tel. 8 604 24 268. Darbai bus pradėti vykdyti tik atšaukus arba sušvelninus Vyriausybės nutarimą dėl koronoviruso karantino.

Artėjant šiltajam sezonui siūlo užsisakyti ir tinklelius nuo vabzdžių.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-LON poliuretano tarpines.

Kodėl reikia keisti tarpines? Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai veikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į patalpas. Jaučiama patenkanti vėsuma per uždarytus langus. Per nesandarius langus prarandate apie 15–30 proc. šilumos. Jei per uždarytą langą veržiasi drėgmė, vanduo – tai vienas iš požymių, kad per nusidėvėjusias tarpines patenka purvas ir užsikimšęs lango drenažas, todėl būtinas jo valymas.

Vokiškai „Schlegel“ firmos Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija. Tarpinės nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0.033w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas. Q-LON tarpinių gamyboje naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį, yra itin elastinga medžiaga, lengvai atgaunanti savo pirmykštę formą esant net labai žemai temperatūrai. (Temperatūros diapazonas nuo +70℃ iki - 60℃) deformacinė jėga 15 N. Ilgaamžiška. Ypatingas ir lygus polietileninis tarpinių paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, neišblunka nuo sudėtingų oro sąlygų ir teršalų. Be to – ji atspari bet kokioms valymo priemonėms, taigi tarpinių priežiūrai nebūtini specialūs valikliai, kurie sudėtyje turėtų šveičiamųjų dalelių, balinimo ar rūgštinių elementų. Gera garso izoliacija. Kad langą būtina reguliuoti, padės suprasti jo ne sandarumas – lango apačia užklius atidarant arba uždarant. Kitas požymis – rankenėlė užsilenkia sunkiai arba visai neužsilenkia.


www.remvalus.com

Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229.

 

REKLAMA

Į viršų