facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Projektuojant daugumą anksčiau pastatytų daugiabučių namų, buvo numatyta natūrali ventiliacija, kai oras patalpoms vėdinti patekdavo dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus, pažeidžiama projektinė oro apykaita ir dėl to atsiranda daugybė problemų, nes mediniai langai kvėpuoja , o plastikiniai ne.

Norintiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Patalpose, kuriose oro drėgnumas yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą būtina gera oro ventiliacija visas 24 val. per parą. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai , kurie apsaugos ir nuo per didelio drėgno oro patalpoje. Plastikinių langų vožtuvai yra lengvai montuojami nepažeidžiant lango rėmo. Tai puiki priemonė oro apykaitai atkurti, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo, langų rasojimo, pelėsio, kuris ne tik gadina patalpos vaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių ir kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kitų. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Norint saugoti šilumą namuose bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į patalpas.

Jeigu atidarius langą pastebime lango rėmo apačioje susikaupusį purvą, tai tik patvirtina, kad jūsų guminės lango tarpinės nebeatlieka savo izoliacinės funkcijos. Susikaupęs purvas, šiukšlės, padidėjęs sklindantis triukšmas iš gatvės – tai tik patvirtina, kad jūsų tarpinės jau savo laiką atitarnavo. Susikaupęs purvas, šiukšlės užkemša lango rėmo drenažą ir taip tik padidina drėgmės lygį patalpose. Tam kad viso tai išvengtumėte – „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines 11304

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinėms suteikiama 5 metų garantija. Tarpinės nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šioms tarpinėms nereikia papildomos priežiūros visą eksploatacijos laikotarpį. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0.033w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl jums nebereikės perstatinėti langų mechanizmo į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus 10 metų ir daugiau, jie jums vėl tarnaus kaip nauji.

11303

Iki gruodžio 24 d. skelbiama kalėdinė akcija – pagal iškvietimą pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamas konsultacijas ir jums tai nieko nekainuos. Užsisakant visų langų remonto pilną paslaugų paketą ir visus langus tvarkant vienu kartu, bus taikomos nuolaidos darbams net iki 40 proc. ir dovana – 1 ventiliacinis vožtuvas Air- Box.

Logo tipas ekovas universalus 

                www.remvalus.com 

                Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229.

 

Į viršų