facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Artėja ruduo – vieniems tai liūdnas laikotarpis paliekant vasarą, kitiems tai šiltų ir jaukių vakarų namuose pradžia. Taigi, nors nusimato žvarbūs ir ilgi vakarai, iš to galima išpešti ir naudos – galėsite daugiau laiko skirti sau, artimiesiems ir išbandyti įvairiausių naujovių gaminant. Šiais laikais buitinė technika atlieka vis daugiau darbų už mus, ir suteikia daugiau laisvalaikio. Taigi, ar nenorėtumėte tuo laisvu laiku, pavyzdžiui, vakarais pasigaminti greitų ir paprastų užkandžių prie kavos, ar arbatos?

Greiti užkandžių receptai

Kadangi vakarais visi norime atsipalaiduoti, užkandžiai neturėtų būti labai sudėtingai padaromi. Būtent todėl dalinamės su jumis trimis trumpais receptais, kuriuos privalote išbandyti ilgėjant vakarams.

Užkandžių batonėliai be cukraus

Tai receptas, reikalaujantis vos 3 ingredientų: datulių, džiovintų vaisių ir riešutų.

Paruošimas: riešutų kepinimas nėra būtinas – darykite tai pagal savo poreikius. Tiesiog sudėkite visus ingredientus į smulkintuvą ir viską gerai sumalkite. Gautą masę sudėkite ant kepimo popieriaus ir suformuokite kvadratą – visa tai palikite šaltai bent valandai. Tada visą masę supjaustykite gabalėliais ir suvyniokite atskirai. Po to galite valgyti iškart arba laikyti šaldytuve bei šaldiklyje!

Kepti sumuštiniai su sūriu ir avokadu

Vos 10 minučių reikalaujantis, sveikuoliškas receptas. Jums reikės: ruginės duonos, vieno avokado, fermentinio sūrio, saujelės špinatų ir 2 šaukštų pesto padažo.

Paruošimas: Nuplaukite ir nusausinkite špinatus, ant duonos užtepkite padažo ir uždėkite fermentinio sūrio, išskobę avokadą jį supjaustykite ir sudėkite ant dviejų puselių, o ant puselių su sūriu sudėkite špinatus. Sumuštinius suvožkite ir tiesiog pakepkite keptuvėje, iš abiejų pusių.

Skanaus!

Pasiruoškite ilgiems vakarams iš anksto

Kaip jau minėjome, šiuolaikinė buitinė technika virtuvėje yra nepamainoma – indaplovės pasirūpina indų švara, skalbyklės skalbia rūbus, o orkaitės kone pačios žino, kaip ir kiek kepti atitinkamus patiekalus. O ar jūsų namuose jau yra kavos aparatai, skrudintuvės bei kokteilinės? Tokie prietaisai leidžia mėgautis pilnaverčiu laisvalaikiu, be jokių rūpesčių.

09042

Foto: Pixabay.com

Tad siūlome iš anksto apsilankyti ir pasižvalgyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt. Čia siūloma tiek stambi, tiek smulki buitinė technika jūsų laisvalaikio kokybei gerinti.

REKLAMA

Į viršų