facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Jei reiktų sudaryti svarbiausių namų baldų topą, sofa be jokių abejonių užimtų pirmąją vietą. Be jos neįsivaizduojame šeimos ir draugų susibūrimų bei ramaus poilsio. Čia po ilgos dienos susėdate drauge su šeimos nariais aptarti dienos nuotykių. O gal tiesiog ištiesiate kojas ir įsijungiate mėgstamą filmą.

Žinoma, tai ne tik jauki susibūrimų oazė, bet ir stilinga interjero dizaino detalė, o kai kam ir miegamojo lova. Tad ieškant sofos, būtina rasti jums tinkamiausią, kuri tarnautų pagal paskirtį. Šiame straipsnyje pateikiame kelis patarimus, kaip rasti tą vienintelę.

Patogi sofa jūsų namams

Prieš nusprendžiant įsigyti naują pirkinį, svarbu atkreipti dėmesį į kelias esmines detales.

Dydis - jei jūsų namuose nuolatos knibžda būrys draugų ar turite didelę šeimą, turbūt ieškosite plačios kelių sėdimų vietų sofos. Tačiau nepamirškite ir kambario, kuriame baldas stovės. Juk nenorite, jog sofa užimtų pusę svetainės, o kad pasiektumėte kitą kambario galą, reiktų per ją peršokti.

Spalvos - žinoma, minkštus baldus svarbu derinti prie kambario dizaino. Tačiau sofa yra dažnai naudojama, tad ir nusidėvi daug greičiau. Jei turite vaikų ar augintinių, patariama rinktis tamsesnių spalvų apmušalus, taip išvengsite lengvai pastebimų dėmių ar įbrėžimų.

Medžiaga - daugelis svajoja apie oda aptrauktą sofą, spinduliuojančią prabanga ir elegancija. Tačiau odiniai baldai greičiau nusidėvi bei yra jautresni aplinkos poveikiui. Tad patariame rinktis medžiagą, kuri būtų lengvai valoma ir prižiūrima.

Sofa ar sofa-lova - tai universalus baldas, ji gali būti ne tik puiki susibūrimų vieta, bet ir lova. Pamirškite sofas-lovas, ant kurių miegas prilygdavo košmarui, šiuolaikinės sofos yra patogios ir pritaikytos prie skirtingų pirkėjų poreikių.

sofa 2

Foto: Pexels.com


Platus minkštų baldų pasirinkimas Senukai parduotuvėje

Sofas ir kitus minkštus baldus rasite apsilankę Senukai parduotuvėje. Mūsų darbuotojai pasiūlys daugybę skirtingų variantų, iš kurių lengvai išsirinksite jums patinkantį. Be to, galite pirkinį rasti ir įsigyti internetu, taip sutaupydami laiko. Nesvarbu, kokį pirkimo būdą pasirinksite, nes senukai.lt visuomet šaunūs kainų ir akcijų pasiūlymai.

 

REKLAMA

Į viršų