facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Penktadienį sostinės galerijoje "Vartai" atidaroma paroda "Iš dailininkų dirbtuvių", kurioje pristatomi daugiau nei 20-ies geriausių šiuolaikinių Lietuvos kūrėjų darbai. Beveik du mėnesius veiksianti paroda-akcija, pasak jos rengėjų, pristato kūrinius, kuriuos galima ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti ar išsinuomoti.

Parodoje-akcijoje "Iš dailininkų dirbtuvių" savo kūrinius eksponuos praėjusiais metais vykusio projekto "ARTscape" autoriai: Žilvinas Landzbergas, Jurga Barilaitė, Dainius Liškevičius, Andrius Zakarauskas, Laura Garbštienė, Evaldas Jansas, Eglė Ridikaitė, Gintaras Makarevičius, Ugnius Gelguda.

Akcijoje savo kūrinius pristato ir įvairiais metais Venecijos bienalėje dalyvavę dailininkai Žilvinas Kempinas, Svajonė ir Paulius Stanikai, taip pat "Vartų" galerijos globojami ir kviestiniai menininkai - Eglė Kuckaitė, Eglė Vertelkaitė, Jonas Gasiūnas, Kęstutis Grigaliūnas, Laisvydė Šalčiūtė, Marius Zavadskis, Tomas Martišauskis, Vidmantas Ilčiukas ir kiti.

Į parodą-akciją kviečiami visi kolekcionuojantys, norintys pradėti kolekcionuoti ar tiesiog besidomintys šiuolaikiniu menu. Kūrinių kainos prasidės nuo kelių šimtų ir sieks iki keliasdešimties tūkstančių litų. Parodos pabaigoje, balandžio mėnesį, vyks šiuolaikinio meno aukcionas, kuriame bus galima įsigyti rinktinių parodos kūrinių. 
 
Vilnius, vasario 25 d. (ELTA). 
Į viršų