facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Vilniuje UNICEF geros valios ambasadoriumi paskelbtas smuikininkas Julianas Rachlinas ir jo kolega britų aktorius Rodžeris Mūras (Roger Moore) kitą savaitę dalyvaus tarptautiniame violončelės festivalyje "Viva Cello" Maskvoje. 

Antrą kartą rengiamo festivalio koncertuos žėrės ir vieni iš garsiausių pasaulio violončelininkų - iš Vilniaus kilęs Davidas Geringas, profesoriai Natalija Gutman ir Miša Maiskis, gerai pažįstami ir Lietuvos muzikos klausytojams.

Kovo 9-17 dienomis vyksiančio festivalio programoje - keturi koncertai, viename iš jų įvyks kompozitoriaus Aleksejaus Rybnikovo koncerto-simfonijos premjera, kurią atliks Jurijus Bašmetas, Borisas Andrianovas ir orkestras "Maskvos solistai".

Festivalyje skambės ir Bacho siuitos ir sonatos violončelei solo, kurias atliks D. Geringas, taip pat skambės brazilų kompozitoriaus Eitoro Vila-Lobos muzika violončelei, Sergejaus Rachmaninovo, Kamilio Sen-Sanso, Piotro Čaikovskio ir kitų kompozitorių muzika violončelei.

UNICEF geros valios ambasadoriai - buvęs vilnietis J. Rachlinas ir kino legenda R. Mūras Maskvos festivalyje pasirodys baigiamajame jo koncerte kovo 17 dieną.

Abu garsūs savo sričių menininkai Vilniuje viešėjo šių metų sausio 24 dieną - tuomet įvykusiame labdaros koncerte "Susivienykime dėl vaikų" UNI.
ELTA 
Į viršų