facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos parodų centre penktadienį atidaryta tradicinė jau 17-oji tarptautinė kosmetikos ir paslaugų paroda "Pelenė 2010".

Šiemet nemažai firmų atvyko iš užsienio valstybių - Latvijos, Lenkijos, Estijos, Indijos, kitų, o per įgaliotus savo atstovus stenduose 115 kompanijų pristato daugiau kaip 300 gamintojų iš daugelio pasaulio šalių produkciją. 

"Kasmet grožio industrijos rinka - vis profesionalesnė, šioje srityje atsiranda daugybė naujų ir vis veiksmingesnių technologijų, prietaisų, produktų, todėl be specialių žinių tampa vis sunkiau rinktis. Jau ne pirmi metai parodoje mes akcentuodavome profesionalių žinių svarbą, o šiemet norime atkreipti dėmesį ir į individualumą bei vaizduotę. Juk be vaizduotės sunku sukurti kažką daugiau nei įprastiniai grožio štampai ir standartai, todėl siūlome specialistų žinias derinti su individualiu kūrybiškumu ir kiekvienam susirasti savo grožio formulę", - sako Lietuvos parodų centro "Litexpo" direktoriaus pavaduotoja Kristina Pladienė.

Tai, kad grožio industrijos rinka jau seniai perėjo iš mėgėjų į profesionalų rankas, ne pirmi metai pastebima ir parodoje "Pelenė". Šiemet parodoje vėl vyrauja profesionali kosmetika ir paslaugos.

Pasak parodos projekto vadovės Nijolės Galinienės, dauguma kompanijų - nuolatiniai "Pelenės" dalyviai. Tarp jų bendrovės "Gražvalda", "Evelita", "Femina Bona", "Akvatechnika", Solandra", "Nagavita", "Vitrina", "Perukų pasaulis", "Krinona" ir kitos, savo stenduose pristatančios ir daugybę naujienų. 

Bendrovė "Sveiki produktai" - didžiausia Lietuvoje ekologiškais gaminiais prekiaujančių parduotuvių grupė ir didmeninė tiekėja. "Sveikų produktų" asortimentą sudaro daugiau kaip 1 tūkst. pavadinimų natūralių, ekologiškų ir biodinaminių produktų. Parodoje bendrovė eksponuoja išskirtinę ekologišką kosmetiką suaugusiesiems ir kūdikiams, ekologiškus maisto papildus, kosmetinius aliejus, ekologiškas priemones buičiai.

Daug lankytojų stabteli prie bendrovės "Janssen Beauty Baltikum" ekspozicinio stendo, kur eksponuojama nauja kosmetikos linija "Inspira", sukurta naudojant Šveicarijos Alpių edelveisą ir keturiolika ekologiškų žolių.

UAB "Kristel & Co" lankytojus supažindina su išskirtinio dizaino, rankų darbo papuošalais bei Svarovskio (Swarovski) kristalais dekoruotais gaminiais. Čia galima rinktis iš daugybės auskarų, apyrankių, vėrinių, segių arba galima užsisakyti - dizaineris norimą papuošalą sukurs pagal individualius poreikius. 

Parodoje pristatoma ir gydomoji kosmetika, ypač akcentuojamas jos natūralumas ir ekologiškumas, nes tokių produktų vartotojų vis daugėja. Kosmetikos gamintojai, atsižvelgdami į šiuos poreikius, siūlo vis daugiau priemonių, kurių sudėtyje yra jūros gėrybių ir daržovių, maistinių aliejų bei kitų natūralių produktų. 

Su grožio industrijos rinkoje ryškėjančiomis sveikatos, natūralumo ir ekologiškumo tendencijomis siejasi ir gausėjanti ajurvedinių, ekologiškų maisto papildų, arbatų, aliejų bei kitų sveikatinimo priemonių pasiūla parodoje. 

Parodos metu vyksta 9-asis atviras Baltijos šalių kirpėjų ir makiažo specialistų čempionatas. Taip pat rengiami seminarų ciklai kosmetologams ir kirpėjams. 
ELTA
Į viršų