Upė Neris yra vienas iš Lietuvos natūralių grožybių. Ši nuostabi upė gali pasigirti ne tik gražiais vaizdais ir ramybe, bet ji tuo pačiu ir suteikia puikias galimybes organizuoti neįprastas pramogas. Vienas iš tokių neįprastų pasirinkimų yra plaukimas Nerimi specialiai sukurtu Party-boat'u. Kas tai yra? Kodėl jis yra populiarus ir kaip jūs galite išsinuomoti jį savo kitam užburiančiam nuotykiui Nerimi?

Kas yra Party-boats?

Party-boats yra specialiai pritaikytas laivas, skirtas tiksliai vienai funkcijai – švęsti ir linksmintis. Tai dažniausiai yra didelės, plačios valtys, kuriose gali tilpti daugybė žmonių. Šios valtys yra aprūpintos viskuo, ko reikia sėkmingam vakarui: nuo muzikos sistemos ir šokių aikštelės iki baro ir grilio. Party-boats yra puiki galimybė susiburti su draugais ar šeima, kad galėtumėte švęsti ypatingą dieną ar tiesiog pasimėgauti laisvalaikiu ant vandens.

Kodėl verta plaukti upe Nerimi su laivu?

Jei norite smagiai ir neįprastai praleisti laiką tikrai verta išbandyti Party-boats. Juk linksmybėms nereikia progos. Plaukimas Party-boat'u yra ypatingas laisvalaikio praleidimo būdas, kuris suteikia unikalią patirtį. Štai keletas priežasčių, kodėl plaukimas Party-boats yra toks populiarus pasirinkimas:

  • Nuostabūs vaizdai. Upė Neris Vilniuje yra apsupta gamtos grožio ir miesto panoramų. Plaukdami upe, galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais, kurie neabejotinai taps puikiu fonu jūsų šventei.
  • Neįprasta patirtis ir nauji prisiminimai. Plaukimas upėje jau pats savaime yra neįprasta patirtis. O jei jį dar papildysite Party-boat'u, kelionė ir nuotykis taps tikrai neprilygstamu.
  • Puiki vieta susibūrimams ir atidėliojamiems susitikimams. Party-boats yra puiki vieta susiburti su draugais ar šeima. Plaukimas laivu yra puikus būdas sutelkti žmones ir pasidalinti neįprasta pramoga, mėgautis muzika, geru oru.
  • Jums nereikės rūpintis pramogų organizavimu. Vienas iš didžiausių privalumų, kai išsinuomojate Party-boats plaukimą Nerimi, yra tai, kad jums nereikės rūpintis organizaciniu darbu. Laivas jau bus aprūpintas viskuo, ko jums gali prireikti, todėl jūs galite tiesiog mėgautis ir leisti laiką su draugais.

Kaip išsinuomoti plaukimą Party-boats Nerimi?

Išsinuomoti Party-boats plaukimą Nerimi yra gana paprasta. Čia rasite laivo nuomos rezervaciją. Rezervuokite ir atlikite šiuos veiksmus:

  • Pasirinkite datą ir laiką. Pirmiausia turite pasirinkti, kada norite plaukti upe Nerimi su Party-boats. Pasirinkta data gali būti gimtadienis, šeimos susibūrimas, ar tiesiog savaitgalio pramoga. Pasirinkite datą ir mėgaukitės nepamirštamais prisiminimais. Susisiekite su pasirinkta kompanija ir užsisakykite Party-boats pagal jūsų pageidavimus.
  • Išsirinkite tikrai tinkamą nuomos kompaniją. Atlikite tyrimą ir išsirinkite patikimą Party-boats nuomos kompaniją, kuri atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Nepamirškite skaityti atsiliepimų, kurie padės lengviau išsirinkti įmonę, kuria galėsite ir norėsite pasitikėti.
  • Pasiruoškite linksmybėms. Prieš patį plaukimą, pasirūpinkite, kad turėtumėte viską, ko jums reikės šventei: maistą, gėrimus, muziką ir daug daugiau. Dauguma įmonių siūlo šiuos dalykus kartu su Party-boats, dėl to pasidomėkite ir tada priimkite tinkamiausią sprendimą.
  • Mėgaukitės plaukimu. Kai atvyksite tiesiog mėgaukitės nuostabiais vaizdais ir artimųjų draugija.

Taigi, plaukimas upe Nerimi Party-boat'u yra puiki galimybė sukurti įsimintinas akimirkas su draugais ar šeima. Plaukimas ne tik nuotykių pilna patirtis, bet ir puiki proga pamatyti Vilnių iš visiškai naujo rakurso. Party-boats yra tikrai neįprasta pramoga, kurią verta išbandyti, jei esate Vilniuje. Nepamirškite saugumo ir aplinkosaugos taisyklių plaukiant upe, kad jūsų pramoga būtų saugi ir draugiška gamtai.

Taip pat, jeigu ieškote baidarių nuomos Aukštatijoje, apslinkykite tinklalapyje - baidares.lt/

7

8

Į viršų