facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Jau kelerius metus „Šiaulių naujienų“ rubrikoje „Kultūros kirtis“ buvo publikuojami Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesoriaus dr. Remigijaus Venckaus straipsniai įvairiomis meno ir kultūros temomis. Šiuo metu profesorius, kaip ir dauguma mūsų, dėl karantino niekur nekeliauja, studentus konsultuoja internetu ir laisvą laiką skiria meno kūrybai.

Dabartinė kūrybos tema – koronavirusas ir gyvenimas karantino sąlygomis. Kasdien profesorius sukuria po kelis dizaino kūrinius, kuriuos jis vadina „Korona viruso dienoraščiu Ex. Libris forma“. Harmoningai derindamas ekslibriso žanrą kartu su dienoraštiniais tekstais ir infografika prof. R. Venckus kuria neįprastus ir provokuojančius kūrinius, kurie šiuo metu sparčiai plinta socialiniuose tinkluose. „Šiaulių naujienos“ prisideda prie profesoriaus meninės akcijos ir su jo naujausiais kūriniais kviečia susipažinti skaitytojus.  

Primename, kad Venckaus kritikos tekstus, parengtus ir publikuotus 2002–2020 m. galite skaityti elektroniniame archyve www.culture.venckus.eu. Apie jo kūrybą ir akademinę veiklą galite sužinoti apsilankę asmeninėje svetainėje www.venckus.eu. Profesorius  tikisi sulaukti skaitytojų komentarų ir patarimų, kuriuos galite pateikti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

2020 03 20 38

2020 03 20 35

2020 03 20 36

 

Į viršų