facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių miesto savivaldybėje vykusioje spaudos konferencijoje Šiaulių „Aušros“ muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolita Kirkilaitė papasakojo apie artėjantį Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalį.   

Šią savaitę šį festivalį atidarys jausmingas Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Norėčiau būt paparčio žiedu“. Šiuo renginiu bus pasitinkamas XVI tarptautinis Ch. Frenkelio vilos vasaros festivalis, kurio oficialus nemokamas atidarymas įvyks liepos 6 d.

„Kauno šokio teatras „Aura“ savo šokiu papasakos apie žmogaus ir gamtos vienovę. Šokis bus kiek neįprastas, bet labai įdomus. Ch. Frenkelio vilos vasaros festivalis labai plečiasi, nebetelpame į du vasaros mėnesius, todėl pradedame jau birželį. Praėjusiais metais pabandėme suorganizuoti vieną renginį birželį, mums tai pasisekė, tai ir šiais metais vienas renginys vyks būtent šį mėnesį. Kitais mėnesiais mūsų lauks dar 9 renginiai. Iš viso Šiauliuose vyks 10 renginių. O dar vienas renginys yra numatytas Telšiuose.

Liepos 6 d. įvyks Ch. Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas, kuriame pasirodys solistė Evelina Sašenko, Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas), Martynas Lukoševičius (mušamieji), Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Ričardas Šumila) ir diriguos festivalio meno vadovas Robertas Šervenikas. Išvysime atlikėjus ir iš Olandijos, Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Gruzijos. Taip pat laukia įspūdingas rugpjūtis, kuris nustebins net 5 renginiais. Labai džiugu, kad Ch. Frenkelio vilos parke bus galima mėgautis ir kultūra, ir tuo pačiu rožyne pauostinėti gardžių kvapų“, – pasakojo J. Kirkilaitė.

Į viršų