facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių apskrities futbolo federacija pateikė prašymą Šiaulių miesto savivaldybei tapti VšĮ futbolo akademijos „Šiauliai“ dalininke. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius priėmė ŠAFF prašymą bei priėmė į VšĮ futbolo akademijos „Šiauliai“ dalininkus.

Šiuo veiksmu buvo padaryti pirmieji žingsniai siekiant, kad futbolo akademija „Šiauliai“ taptų regionine futbolo akademija. ŠAFF numato aktyviai bendradarbiauti su Šiaulių apskrities rajonų sporto centrais, sporto mokyklomis, vaikų futbolo klubais, rajonų treneriais bei sieks, kad perspektyviausi vaikai būtų pakviesti treniruotis futbolo akademijoje „Šiauliai“.

ŠAFF ir futbolo akademija „Šiauliai“, bendradarbiaujant su Lietuvos futbolo federacija, Šiaulių apskrities futbolo treneriams organizuos įvairius mokymus, kvalifikacijos kėlimui skirtus kursus. Taip pat planuojama su rajono futbolo įstaigomis pasidalinti vieninga varžybų ir treniruočių planavimo sistema.

Tapus dalininke ŠAFF taip pat galės aktyviau įsitraukti sprendžiant futbolo infrastruktūros gerinimo klausimus Šiaulių mieste.

Parengta pagal ŠAFF

Į viršų