Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnams ir vieno prekybos centro pardavėjoms gruodžio 1-osios vidurdienį Joniškyje teko gaudyti alkoholio vagį. Vilniaus g. sulaikytas 52-jų metų šiaulietis iš  parduotuvės buvo pasisavinęs 8 butelius viskio. Tačiau jo paragauti jam taip ir neteko, nes atsidūrė areštinėje, kurioje buvo pareikšti įtarimai dėl vagystės. Ikiteisminis tyrimas  baigtas pagreitintu procesu. Gruodžio 3 d. ikiteisminį tyrimą kuruojantis prokuroras pasiūlė 60 parų arešto bausmę, kurią dar turi patvirtinti teisėjas. Apie tai informuoja Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė.

Kvaišalams priklausomybę turinčiam vyrui – tai eilinis ikiteisminis tyrimas. Daug kartų už vagystes, chuliganizmą, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas šiaulietis laisvę po paskutinės bausmės už vagystes atlikimo laisvę atgavo tik šių metų rugsėjo pabaigoje. Tąkart jis buvo nuteistas už vagystes iš parduotuvių. Kvaišalais piktnaudžiaujančiam vyrui vagystės – vienintelis greitas būdas prasimanyti pinigų eilinei dozei.

Gruodžio 1-ąją įvykdytos vagystės iš Joniškio prekybos centro motyvas – irgi prasimanyti pinigų. Vyro tikslas buvo pavogtąjį alkoholį ne išgerti, o parduoti.

Į prekybos centro alkoholinių gėrimų skyriuje vaikštantį šiaulietį dėmesį atkreipė čia lentynas tvarkiusi pardavėja. Tiksliau – į jo nemažą krepšį, iš kurio pasigirdo butelių skambčiojimas, kai vyras jį pakėlė nuo žemės. Suklususi pardavėja, pamatė, kaip ant pečių užsimetęs krepšį vyras  nuėjo link kasų ir, prasibrovęs pro čia stovinčius pirkėjus, praėjo pro jas.  

Moteris, įtarusi, jog vyras bus pasisavinęs jų parduotuvės prekių, pasivijo jį ir paprašė užeiti į kabinetą bei parodyti, ką turi krepšyje. Vyras to daryti nesiteikė, tik pastūmė pardavėją ir išbėgo lauk. Drąsi pardavėja jį nusivijo, spėjusi kolegėms šūktelėti, kad kviestų policiją. Prie vagišiaus persekiojimo prisijungė dar trys kolegės. Tai pamatęs vyras metė krepšį su pavogtaisiais alkoholio buteliais ant žemės ir pasileido bėgti link autobusų stoties. Čia jam kelią pastojo  į įvykio vietą iškviesti Joniškio rajono policijos pareigūnai.

Šiauliečiui buvo nustatytas lengvas (0,9 prom.) girtumas. Jo pavogtojo alkoholio vertė siekė 94 eurus.

Į viršų