facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Vakar, apie 8 val. ryto, Šiauliuose, Vytauto gatvėje, vyko įtariamojo sulaikymo operacija, per kurią sulaikytas kvaišalų platinimu įtariamas 56 metų šiaulietis, vairavęs A klasės „Mercedes Benz“ automobilį. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė įtariamą asmenį sunkaus nusikaltimo padarymu. Sulaikymo metu asmuo aktyviais veiksmais vengė sulaikymo, pasipriešino policijos pareigūnams, nevykdė jų teisėtų nurodymų. Dėl to buvo sužaloti trys policijos pareigūnai, apgadinti 7 automobiliai, iš kurių 2 – policijos pareigūnų, 4 – miesto gyventojų bei paties įtariamojo transporto priemonė.

Įtariamasis buvo įspeistas į kampą, nes policijos pareigūnai automobiliais užblokavo gatvę. Jis dar bandė bėgti taranuodamas jam kliudančius automobilius, bet policijos pareigūnai išdaužė lengvojo automobilio langą ir pabandė ištraukti įtariamąjį, bet jis vėl susiruošė sprukti ir kartu nusitempė  pareigūnus, kurie į lango šukes susipjaustė rankas, o vienam buvo pervažiuota koja. Tada pareigūnai  trimis šūviais sustabdė įtariamojo automobilį A klasės „Mercedes Benz“ automobilį, pataikydami į padangas. Tik tada įtariamas šiaulietis buvo sulaikytas.

Policijos pareigūnai buvo sužaloti nesunkiai, pjautinės traumos, nubrozdinimai. Šiuo metu pareigūnai yra pristatyti į medicinos įstaigą apžiūrai. Taip pat į medicinos įstaigą pristatytas ir įtariamasis, kuris sulaikymo metu patyrė nežymius sužalojimus.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas teigė, jog įtariamasis itin gerai pareigūnams žinomas, jis buvo sekamas apie 4 mėnesius, o jo sulaikymas buvo planuota operacija.

„Šiuo metu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal LR BK 260 straipsnio 1 dalį (Narkotinių medžiagų laikymas, gabenimas, platinimas). Sulaikymo metu buvo rastos narkotinės medžiagos. Įtariamasis tikrai matė ir suprato, kad vyksta jo sulaikymas, nes policijos pareigūnai buvo su save identifikuojančiais rūbais. Darome prielaidą, kad tokiais savo veiksmais jis ketino pabėgti iš sulaikymo vietos. Jis buvo neginkluotas, o praėjusiais metais buvo teistas už akcizinių prekių kontrabandą. Šiuo metu įtariamasis yra vienas, tačiau neatmetame, kad gali būti ir daugiau įtariamųjų šioje byloje“, – pasakojo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas.

Į viršų