facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

„Šiaulių“ priekinė linija sulaukė įvertinimo: Vladyslavas Koreniukas pripažintas geriausiu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitės „centru“, o Martyno Echodo triuškinamas dėjimas pateko į gražiausių LKL savaitės epizodų TOP–5.

Per mačą Kėdainiuose V. Koreniukas tiesiog siautė po krepšiais. Per pirmus du kėlinius ukrainietis buvo neįmenama mįslė – pelnė net 18 taškų. Antrojoje pusėje vidurio puolėjas akivaizdžiai pavargo, bet mačą baigė turėdamas sąskaitoje 22 taškus, 6 atkovotus kamuolius, 6 išprovokuotas pražangas ir 24 naudingumo balus.

V. Koreniukas pagerino asmeninius pataikytų dvitaškių, baudų metimų taiklumo, išprovokuotų pražangų bei efektyvumo rekordus. Ukrainietis iš dviejų taškų zonos šiose rungtynėse atakavo 19 kartų ir pataikė 10 metimų. Toks išmestų metimų skaičius – antras visoje lygoje šį sezoną. Daugiau kartų į krepšį per vienerias rungtynes šį sezoną yra metęs tik pats V. Koreniukas – mače su „Lietuvos rytu“ aukštaūgis išmetė net 26 dvitaškius.

M. Echodas rungtyniavo ne taip rezultatyviai (pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių), bet už vieną epizodą plojo net „Nevėžio“ fanai. Iš Luko Aukštikalnio perdavimo sulaukęs šiaulietis aukštaūgis pašoko taip galingai, kad sugrūdo kamuolį į krepšį per atletiškumu pasižymintį puolėją Vaidotą Volkų. Triuškinamu dėjimu pasibaigusi ataka neliko nepastebėta ir ekspertų – LKL gražiausių savaitės epizodų penketuke M. Echodui atiteko antroji vieta.

Parengta pagal Šiaulių krepšinio klubo „Šiauliai“ informaciją

Į viršų