facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai nuolat bendradarbiauja su savivaldybių Vaiko teisių apsaugos skyrių darbuotojais ir dažnai kartu vyksta lankyti socialinės rizikos šeimų. Toks patikrinimas surengtas ir penktadienį. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Šiaulių miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialiste lankė rizikos sąrašuose esančias šeimas pietiniame Šiaulių rajone.

Per vakarą prisibelsti pavyko tik į kelių šeimų duris, kitur nieko nebuvo. Už vienų durų pareigūnai rado tik raštelį, kuriame mama dukrai praneša, kad yra pas tetą ir, kai ši sugrįš, tegul taip pat ateina pas giminaitę.

Nuvykę į šeimą, auginančią šeštoką berniuką, pareigūnai pakliuvo tiesiai į išgertuves. Vaiko motina su sugyventiniu aiškino, kad į svečius užsuko iš užsienio grįžęs draugas, tad visi prisėdo prie stalo. Moteris tikino esanti beveik blaivi, nes išgėrė tik porą taurių šampano.

Dėl tokių aplinkybių, kai namuose nėra nė vieno blaivaus asmens, berniukas nuvežtas pas močiutę. Senelė pasižadėjo vaiku pasirūpinti, kol jo pasiimti ateis išsiblaiviusi motina. Tai ne pirmas kartas, kai dėl panašių aplinkybių paauglį teko perduoti močiutės globai.

Daugelis gyventojų penktadienio vakarą sulaukę netikėtų svečių labai nustebo. Nors jie nuolat bendrauja ir namuose priima socialinius darbuotojus, kad bus tikrinami savaitgalį ir dar su policija teigė tikrai nesitikėję.

Pareigūnai po reido sakė, kad pasitaiko vakarų, kai patikrina keliolika šeimų ir visi laiką ramiai leidžia namuose. Penktadienį (10-oji mėnesio diena) buvo išmokėtos pašalpos, tad tikėtina dėl to, daugelis tikrintų šeimų buvo išvykę iš namų ar čia pat kilnojo taurelę.

Parengta pagal Šiaulių AVPK

Į viršų