facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių apylinkės teismui nagrinėti perduota baudžiamoji byla, kurioje neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti kaltinami trys Šiaulių ir Radviliškio rajonų gyventojai. Dar vienam – ketvirtajam vyrui kaltinimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo šiomis medžiagomis turint tikslą jas platinti bei dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius, buvo pradėtas, kai praėjusių metų gegužės pradžioje Šiauliuose Tilžės ir Jablonskio g. sankryžoje sustabdžius automobilį „VW Golf“, buvo rastas gabenamas nedidelis kiekis narkotikų.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Gendvilaitė informavo, kad tyrimo metu nustatyta, kad sustabdytame automobilyje važiavo penki vyrai, iš kurių pas du – rasta amfetamino.

Pareigūnų sučiupti penki vyrai įvykio dieną iš Šeduvos pajudėjo Mažeikių link, norėdami ten įsigyti automobilį. Pakeliui du iš jų nusprendė, kad reikia sustoti Šiauliuose ir įsigyti amfetamino.

Jau važiuojant Mažeikių link kelionę nutraukė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnai.
Nors kaltinamieji ir bandė paketėlius su narkotikais paslėpti kojinėse, tačiau tai nepadėjo – kratos metu kvaišalai buvo rasti.

Netrukus buvo surastas jų pardavėjas. Atlikus kratą jo garaže buvo rasta dar daugiau narkotinių bei psichotropinių medžiagų (heroino, metadono, kanapių, ekstazio) ir dujinis pistoletas.

Tyrimo eigoje kaltinimai pareikšti dar vienam Šaulių rajono gyventojui, gavus duomenų, kad jis galėjo pirkti kanapių bei amfetamino. Jo namuose buvo rasta dalis šių medžiagų.

Visi keturi kaltinamieji – vienas pardavėjas ir trys pirkėjai kaltę pripažįsta.

Pagal Baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalį kaltinamam Šiaulių rajono gyventojui gresia iki 2 metų laisvės atėmimo, dviem Radviliškio rajono gyventojams, kaltinamiems pagal 259 straipsnio 2 dalį galima maksimali bausmė – areštas, o narkotikui pardavėjui pagal 253 straipsnio 1 dalį ir 260 straipsnio 2 dalį gresia laisvės atėmimas iki 10 metų.

Į viršų