facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Paprastas ir greitai padaromas valgis iš lengvai gaunamų produktų. Tinka tiek kasdieniam stalui, tiek ir užsukus netikėtam svečiui. Produktų kiekiai laisvai pasirenkami. Aišku, vyrauti turi varškė, kitaip nepavyks sulipdyti „torto“.

Produktai: 9 proc. varškė (geriau iš pakelių), šviežias agurkėlis, kelios česnako skiltelės, pluoštelis krapų, sūdyta lašiša, citrinos sultys, druska, malti juodieji pipirai.

Jeigu susirinkome reikalingus produktus, kimbame į darbą. Lašišą, česnakus, krapus ir agurką smulkiai supjaustome ir sumaišome su varškės mase, nepamiršdami prieskonių bei trupučio citrinos sulčių.

Formelę arba, paprasčiausiai, dubenėlį išklojame maistine plėvele ir ten suverčiame varškės masę su visais priedais, lengvai paspaudžiame, kad užsipildytų visi tarpai. Jeigu po ranka nėra plėvelės, bandykite formos dugną ir kraštus sutepti aliejumi.

Po to užkandėlę dedame į šaldytuvą bent vienai valandai. Atėjus metui skanauti, formą su visu jos turiniu dėkite apverstą ant plokščios lėkštės ir atsargiai ją nuimkite.

Gero apetito!

Į viršų