facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Patiekalo sudėtis gali būti pati įvairiausia – priklauso nuo to, kokių daržovių turite savo podėliuose. Vienintelė taisyklė, kurios būtina laikytis – daržovės į puodą dedamos pagal tai, kiek ilgai jas reikės virti. T. y. pirmiausia sudedamos tos, kurios virs ilgiausiai. O paskui, palaipsniui, ir visos kitos. Be to, nedera, kad troškinyje vyrautų viena kuri daržovė – visų turėtų būti maždaug po lygiai, gal tik prieskoninių mažiau dėl jų specifinio skonio bei aromato.

Taigi nuvalome 2–3 bulves, 2 morkas ir supjaustome kubeliais. Galima įdėti šiaudeliais sutarkuotą burokėlį, tik turėkite omeny, kad burokėliai nudažys visą troškinį...

Įpilame dvi stiklines vandens ir troškiname. Po pusvalandžio pakepiname svogūnus su grybais ir  suverčiame į puodą. Tinka visi konservuoti miško grybai.

Metas kopūstinėms daržovėms: gūžiniams ir žiediniams kopūstams, brokoliams. Jeigu kurių iš šio sąrašo neturite, ne bėda, bandykite išsiversti su tuo, ką turite. Nepadauginkite baltagūžių kopūstų, kurie gali troškiniui suteikti kartoką prieskonį. O štai žiedinių kopūstų (kalafiorų) galima dėti daugiau.

Nepamirškime pomidorų ir paprikų. Paprikos supjaustomos siauromis juostelėmis, o pomidorai – pusiau arba į keturias dalis – priklausomai nuo dydžio.

Skonį pagyvina salierų stiebai, žalumynai (juos sudedame paskiausiai, kaip ir prieskonius).

Kai tik daržovės visiškai suminkštėja, troškinį gerai išmaišome ir jau galime tiekti. Skanaus!

Į viršų