facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Siekiant, kad automobilių nuomos verslas klestėtų reikia pasitelkti šių dienų analizės įrankius. Naudingiausi patarimai yra tiesiogiai iš pačių vartotojų, todėl auto nuoma 2019 metais taip pat tobulina įvertinimo įrankius ir sėkmingai gerina teikiamų paslaugų kokybę. Kiekvienas klientas perkantis automobilių nuomos paslaugas pirmiausia nori gauti techniškai tvarkingą automobilį, bei geras kainas. Logiška, kad ne kiekviena kompanija gali pasiūlyti geriausias auto nuomos kainas, tačiau tai yra kiekvienos didelės automobilių nuomos kompanijos prioritetas.

Kodėl reikalinga auto nuoma?

Paprastai automobilį nuomojamės tuomet kada vykstame į kitą šalį. Juk tai vienas geriausių būtų keliauti tiek naujame mieste, tiek naujoje šalyje. Šiandien automobilių nuomos paslaugos yra lengvai prieinamos, todėl net ir studentas gali išsinuomoti automobilį. Aišku, siekiant sutaupyti reikės naudotis įvairiomis platformomis, kurios leidžia vartotojams gauti geresnes paslaugų kainas. Lietuvoje auto nuoma nėra pati populiariausia paslauga, tačiau kiekvienais metais pastebima tendencija, kuomet klientai vis dažniau užsisako tokias paslaugas vietinėje rinkoje. Automobilių dalinimosi paslaugos populiarėja visame pasaulyje, todėl Lietuva nėra išimtis. Čia jau tampa įprasta, kad važiuojant iš Vilniaus į Kauną, Šiaulius naudingiau išsinuomoti naują automobilį, nei eksploatuoti savo. Tendencijos tokios, kad automobilio aptarnavimo ir priežiūros paslaugos vis labiau brangsta ir dėl šios paslaugos populiarėja auto nuoma.

Kas lemia vartotojų norą pirkti paslaugas?

Be abejo daugelis klientų paslaugas perka remdamiesi vien tik kaina, tačiau tai nėra pats geriausias sprendimas. Vis dėl to kokybė yra kur kas rimtesnis faktorius. Specialistai rekomenduoja perkant tokio tipo paslaugas ieškoti balanso tarp kainos ir kokybės. Tai leis pasirinkti geras paslaugas už gerą kainą. Kiekvienas paslaugos tiekėjas suinteresuotas pasiūlyti geriausią kainos variantą, tačiau klientai sprendžia bendras tendencijas. 

Kokie automobiliai populiariausi?

Lietuvoje populiariausi ekonominės klasės automobiliai. Jeigu kalbame apie vietinius maršrutus, tai visi renkasi VW, Škoda ar Audi markės automobilius, kurie garantuoja gana mažas kuro sąnaudas ir atitinkamą komforto lygį. Tiems, kas galvoja pirkti naujausią automobilį vertėtų pagalvoti apie auto nuomos paslaugas. Juk šiandien galima gauti geras kainas, techniškai tvarkingus automobilius, bei visas reikalingas papildomas paslaugas. Auto nuoma 2019 metais pagerėjo kelis kartus lyginant su 2018 ar 2017 metais todėl natūralu, kad didėja ir nuolatinių klientų srautas.

Skaityti daugiau: https://www.autogrupe.lt/

Į viršų