facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Pavasarį vairuotojams gatvės ir vėl tampa kliūčių ruožu. Atsivėrusias duobes ne visada pavyksta laiku pastebėti ir apvažiuoti, o rezultatas – sugadinamos padangos, ratlankiai, kartais padaroma žala ir automobilio važiuoklei. Šiauliečiai sako, kad dabartinė Šiaulių kelių būklė yra prasta ir tikisi, kad pagaliau duobės bus užlopytos. O kol kas vairuotojai stengiasi atidžiau vairuoti, lėtinti greitį.

Aurelija: „Miesto gatvėms reikia remonto“
– Yra kelių, kurie tikrai sutvarkyti, o šiaip miestų gatvėms iš tiesų reikėtų remonto. Ypač daug duobių yra pagrindinėse miesto gatvėse, kuriose didelis srautas mašinų. Baiminuosi, kad duobės apgadins automobilį, todėl kiekvieną kartą stengiuosi jį saugoti, tačiau ne visada pavyksta, nes priešingu atveju patektumėme į avarines situacines.

Gina ir Ramūnas: „Kelius reikia tvarkyti“
– Kelių būklė iš tiesų prasta, juos reikia tvarkyti. Daugiausia problemų kyla dėl duobių keliuose. Važiuojame zigzagais, kad duobės neapgadintų automobilio, taip pat tenka sulėtinti greitį ir t. t. Būtų gerai, jeigu kelius pagaliau sutvarkytų.

Miglė: „Keliai prastos būklės“
– Šiaulių keliai labai prastos būklės – vienos duobės. Aš nespėju remontuoti savo automobilio. Centre dar geriau, bet miegamuosiuose rajonuose keliai tikrai prasti. Ten duobės gilios, jų niekas neremontuoja ir neįsivaizduoju, kas toliau bus. Matyt, valdininkams tai nėra svarbu, juk visada atsiranda svarbesnių dalykų.

Nerijus: „Nėra taip baisu“
– Iš po žiemos keliai tikrai atrodo prasčiau, tačiau vertinant apskritai viskas nėra taip baisu. Keliai man problemų nekelia, viskas atrodo normaliai. Mane labiau žvyrkeliai domina, juos bent jau prie miesto ribų galėtų sutvarkyti.

Jolanta: „Greitai aptvarkys“
– Kelių būklė nėra labai gera, tačiau po kelių mėnesių, manau, keliai vis tiek bus aptvarkyti. Dabar važiuodama labai atidžiai žiūriu į kelią ir taip kiekvieną pavasarį. Manau, duobės – tarsi autoįvykių prevencija, primenanti, kad miesto gatvėmis greitai važiuoti negalima.

Nikolajus: „Kiemai yra baisūs“
– Gatvės normalios, bet kiemai baisūs. Visi važiuoja pro gyvenamąją zoną, kur mes gyvename ir viršija leistiną greitį. Vairuotojams nesvarbu, kad ten maži vaikai laksto. Manau, tokiose gyvenamosiose zonose reikia kažkaip šį klausimą spręsti: ženklą statyti arba „gulinčių policininkų“ įrengti.

Į viršų