facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Perkant ar parduodant automobilius internetu nesunku tapti apgaulės auka. Prekybos automobiliais svetainėse tik ir knibžda norinčių pasipelnyti. Panašu, šiauliečiai apie tai žino. Jie sako, kad į skelbimus tokiose svetainėse nežiūri rimtai. Mieliau automobilius perka iš pažįstamų. Be to, prieš pirkdami naudotą automobilį atlieka namų darbus. Šiauliečių nuomone, visuomet verta sužinoti kiek įmanoma daugiau faktų apie dominančio automobilio praeitį. Anot jų, tik taip galima sumažinti tikimybę įsigyti „katę maiše“.

 Guoda: „Nepirkčiau“
– Turbūt nepirkčiau, nes prieš tai norisi automobilį apžiūrėti, pabandyti juo pavažiuoti. Kita vertus, automobilį užsisakyčiau iš kokio aukciono, galbūt tokiu atveju pavyktų jį nusipirkti už mažesnę kainą. Jeigu pati norėčiau parduoti automobilį – tikrai dėčiau skelbimą į internetą. Manau, tai patogiausias būdas rasti pirkėją.

Saulius: „Už gerą kainą“
– Nepažiūrėjęs už  gerą kainą galbūt ir pirkčiau. Jeigu aplinkiniai dar gerai įvertintų, tuomet tikrai pirkčiau. Man jau yra tekę automobilį pirkti iš užsienio. Kadangi jį įsigijau iš patikimų rankų, žmogaus, kuriuo pasitikiu, todėl nebuvo sunku jam patikėti pinigus. Tačiau siųstis automobilį iš užsienio, vien pažiūrėjus į jo nuotrauką, nesiryžčiau.

Deividas: „Nerizikuočiau“
– Nepirkčiau, nes iš nuotraukos gali nesimatyti išorinių trūkumų, o viduje būti pilna įvairiausių gedimų. Net jeigu pasiūlytų gerą kainą, vis tiek nerizikuočiau. Visada geriausia susipažinti ne tik su išore, bet ir turiniu. Internetu pats dar niekada neužsisakiau automobilio. Manau, tokiu atveju geriausia konsultuotis su žmonėmis, kurie jau pirko automobilį.

Domantas: „Pasitikiu tik pažįstamais“
– Per nuotraukas daug dalykų gali nepamatyti. Juo labiau, kai žinai, kad žmonės moka redaguoti nuotraukas. Todėl naudoto automobilio, prieš tai neapžiūrėjęs tikrai nepirkčiau. Manau, naudotą automobilį geriausia pirkti tik per pažįstamus. Kiti žmonės taip pat sako, kad labiau pasitiki pažįstamais nei skelbimais internete.

Arnoldas: „Nesinori nusivilti“
– Tikrai nepirkčiau, nes iš nuotraukų nepamatysi visų defektų, kurių yra automobilyje. Ten nepamatysi rūdžių, įbrėžimų ir t. t. Automobilių aprašymuose parašyta, kad viskas gerai, viskas sutvarkyta, bet nuvažiuoji pasitikrinti į autoservisą, o ten – begalė trūkumų. Aišku, suprantu tuos, kurie skelbimus deda į internetą, juk kažkaip reikia pareklamuoti savo mašiną, kad žmonės ją nusipirktų. Pats savo mašiną taip pat reklamuočiau tik internetu.

Deividas: „Internetu pirkti nesaugu“
– Manau, prieš perkant automobilį, reikia iš pradžių jį apžiūrėti. Reikia atkreipti dėmesį į automobilio detales, išvaizdą, apskritai įvertinti kaip išsilaikiusi mašina. Jeigu norėčiau nusipirkti automobilį, pakviečiau draugą, kuris nusimano apie transportą ir viską kartu apžiūrėtumėme. Mano nuomone, pirkdami automobilį internetu, žmonės dažnai pakliūva į sukčių pinkles.

Į viršų