Ilgas poilsis ar bent trumputis, vos kelių dienų pabėgimas nuo rastos kasdienybės yra reikalingas mums visiems. Na, o viešbutis paprastai tampa vienu svarbiausių poilsio akcentų. Viešbučiams šiandien sudarant tokį didelį pasirinkimą, išsirinkti gali būtų tikrai nelengva. Tačiau nesunku pastebėti, kad Grand Baltic Dunes – viešbutis, kuris tikrai pateisins net pačių išrankiausių poilsiautojų lūkesčius. Tai – viešbutis, įsikūręs idealioje vietoje, su daugybe sprendimų tam, kad jūsų laisvalaikis būtų idealus.

Taigi, verta pradėti nuo to, kad šis viešbutis yra idealioje vietoje – nuo jo iki paplūdimio tėra vos 5 minutės kelionė pėsčiomis. Taigi, apsigyvenus šiame viešbutyje, pasiekti paplūdimį bus ypač prasta – jame galėsite lankytis po daugybę kartų per dieną.

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas asmuo, pora ar šeima, turi savitus poilsiavimo ypatumus ir tarp jų neretai pastebimas noras gaminti maistą patiems visų atostogų metu. Tad, jei ir jūs mąstote būtent taip, viešbutis Grand Baltic Dunes yra puikus pasirinkimas, kadangi būtent čia rasite itin modernias bei ergonomiškas virtuvėles, kuriose – visa būtiniausia buitinė technika, įrankiai bei indai tam, kad patys galėtumėte pasigaminti savo mėgiamus patiekalus bei jais mėgautis.

Dar vienas svarbus akcentas, kuris taip pat negali nelikti neaptartas, kai kalbame apie viešbučio pasirinkimą, yra kambariai. Viešbutis Grand Baltic Dunes siūlo ypač platų kambarių pasirinkimą: nuo ypač jaukių dviviečių, iki labai erdvių kambarių, kuriuos patogiai jausis visa šeima. Kambariuose esantis jaukus žemės spalvų bei atspalvių koloritas nuteikia raminančiai bei atpalaiduojančiai, o visą šį įspūdį dar labiau sustiprina tai, kad per langus matomos gražiausios kurorto vietos. Kambariuose rasite viską, ko reikia ramiam ir kokybiškam poilsiui: ergonomiškus baldus, būtiniausius prietaisus bei stilingas interjero detales.

Ne paslaptis ir tai, kad daugumai žmonių viešnagė yra neatsiejama ne tik nuo ramaus poilsio, bet ir norima pasimėgauti maloniais skoniniais bei aromatų potyriais. Ir tokią galimybę tikrai turės tie, kurie pasirinks viešbutį Grand Baltic Dunes, kadangi galės apsilankyti kavos ir vyno namuose UPA, kuriuose lauks kruopščiai atrinktų rūšių kava, ypatingas vynas ir žinoma, prie jo derantys užkandžiai.

Taigi, kaip matyti, viešbutis Grand Baltic Dunes, yra puikus pasirinkimas, svajojantiems apie tobulą poilsį. Šis viešbutis yra įsikūręs vos 5 minutės kelio pėsčiomis nuo paplūdimio todėl jame bus ypač patogu apsilankyti. Dar daugiau, laukia ir platus kambarių pasirinkimas, todėl kokybiškas poilsis bus garantuotas tiek pavieniams asmenims, tiek visai šeimai. Įgyvendinti puikūs sprendimai, dėl kurių patogiai bei saugiai pasigaminsite maisto patys. Na, ir, žinoma, taip pat bus galimybė apsilankyti kavos bei vyno namuose ir pasimėgauti maloniais bei skoniais atradimais. Tad nepraleiskite puikios progos pasimėgauti puikiu poilsiu.

REKLAMA

Į viršų