facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Akivaizdu, kas 2021 metais vestuvių bus kur kas daugiau nei praėjusiais metais. Dalis jų atsikėlė šventę iš 2020-ųjų į šiuos metus, na, o kiti – susižadėjo tik dabar. Kadangi vasara turi itin ribotą savaitgalių skaičių, galima nuspėti, jog šiemet vestuvių šventė iš esmės keisis: bus priimami neįprasti sprendimai, pavyzdžiui, sutuoktuvės viduryje savaitės arba kamerinio tipo vestuvės, kuriose dalyvauja tik patys artimiausieji. Taigi, apie viską šiame straipsnyje!

Vestuvės viduryje savaitės

Tuoktis penktadienį, gal ir nėra kokia naujiena, tačiau šventė pirmadienį-ketvirtadienį, ko gero, kiek neįprasta. Nors svečiai gali piktintis, jog tai labai nepatogu, svarbiausia rūpintis jūsų, o ne svečių, gerove. Juk tai Jūsų šventė! Galbūt būtent tam tikros datos trečiadienis Jums labai reikšmingas ir artimas širdžiai, o gal tiesiog norite sutaupyti. Na, o galiausiai, gal tiesiog norimoje sodyboje nebėra laisvų savaitgalių, todėl tenka rinktis ketvirtadienį! Viskas yra suprantama, tad į tokias dilemas reikėtų žiūrėti lanksčiai.

Tvarumo klausimas

Taip, tvarumas ir kiti ekologijos klausimai užima vis didesnę vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Natūralu, kad ekologija žengia žingsnį ir vestuvių planavime. Pačios vestuvių planuotojos taip pat skatina gyventi taikoje su gamta, todėl skatina rinktis tokias temas kaip rustic, kuriose naudojami visiškai natūralūs ištekliai. Taip pat raginama tuoktis gamtoje: miške, prie ežero ir kt.

Senosios vestuvių tradicijos

Kita ryški 2021-ųjų tendencija – sugrįžimas prie senųjų lietuviškų tradicijų. Pavyzdžiui, vietoje 3 aukštų glazūruoto torto, jaunieji vėl skatinami rinktis naminį šakotį arba „nuogą tortą“.

Taip pat nors pastaraisiais metais, pasak juvelyrų, ypač ryškiai matoma tendencija – vestuviniai žiedai su briliantais, vis dėlto klasikiniai žiedai taip pat nepalieka aukščiausiosios jungtuvių žiedų top`ų vietos. Manoma, kad gal niekada ir nepaliks, nes klasika, visada išlieka madinga!

210218

Masyvios gėlės išeina lauk

Pastaruosius kelerius metus, vestuvėse žibėjo masyvios puokštės, gėlių kompozicijos, tačiau 2021-aisiais ant stalų grįš paprastos, mažos puokštelės. Gal net laukų gėlės... Na, o dar nuostabiau, jei gėlės užaugintos mamų ar močiučių darželiuose. Tai suteiks šventei jaukumo.

Taigi, šių metų šventės bus išties kitokios, bet tikrai ne mažiau gražios, nuoširdžios ir kupinos dviejų širdžių šilumos! Juk svarbiausia ne pompastika, o tikra šventės kaltininkų meilė.

 

Į viršų