facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Metuose yra daugybė progų, kuomet tenka pasveikinti artimuosius, todėl nieko nuostabaus, kad anksčiau ar vėliau pritrūkstame idėjų. Ypač tuomet, jei dovana reikalinga paaugliams – nesuklysime juos pavadinę vienais išrankiausių dovanų gavėjų, kuriems įtikti yra pakankamai sudėtinga. Visgi, jeigu rinksitės vieną iš žemiau įvardintų idėjų, gerokai padidinsite savo šansus pataikyti tiesiai į dešimtuką.

Ausinės

Daugelio paauglių kasdienybė yra neatsiejama nuo muzikos ritmų, tačiau būnant namuose, jie ne visuomet turi galimybę klausytis jos taip garsiai, kaip norėtųsi. Tokiais atvejais puikiai gelbsti gerai garsą slopinančios ausinės. Jei pasidomėsite, kokie jų modeliai dabar yra populiariausi ir kokybiškiausi, Jūsų pastangos tikrai bus labai palankiai įvertintos. Nepamirškite, kad šie gaminiai tampa ir savotiška stiliaus dalimi, tad jeigu rinksite ryškesnes spalvas, įsitikinkite, kad jos paaugliams iš tiesų patinka – priešingu atveju galite sulaukti ir nusivylimo.

Nešiojamos garso kolonėlės

Galbūt netgi labiau nei ausinės, paauglius turėtų sužavėti populiarieji nešiojami garsiakalbiai, kurie mėgstama muzika leidžia mėgautis kartu su draugais. Tokius nedidelius prietaisus galima pasiimti tiek prie ežero, tiek ir į vakarėlį, tad galite būti tikri – Jūsų dovana tikrai bus panaudota. Be to, toks pirkinys dažniausiai nereikalauja itin didelių investicijų. Šiuo atveju ir vėlgi reikėtų paieškoti kaip įmanoma geresnių specifikacijų ir atsargiai eksperimentuoti su dizainu: tuomet Jūsų dovana neabejotinai atsidurs tarp geriausiai įvertintų.

Žaidimų konsolės

Jei žinote, kad paauglys mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, praktiškai nėra abejonių, kad jį sužavės ir žaidimų konsolė – jų gamintojai vis dar tobulina šiuos įrenginius, tad nei vienas žaidėjas neatsisakys išbandyti rinkos naujovių. Visgi, jei paauglys žaidimų konsolę jau turi, galima pagalvoti apie neseniai pasirodžius žaidimus – jeigu pavyks išsiaiškinti, apie kuriuos iš jų jaunuolis svajoja, tokia dovana taip pat bus sutikta labai palankiai. Pasistengti šiek tiek reikės, tačiau Jūsų pastangos tikrai bus įvertintos.

Stalo žaidimai

Tai – daugeliui jaunuolių patinkanti veikla, kuria jie mielai užsiima su draugais, o kartais – net ir su tėvais, tad jie tikrai nudžiugs turėdami progą papildyti savo sukauptą kolekciją. Tiesa, šiuo atveju turėtumėte maždaug įsivaizduoti, kokie žaidimai patinka būsimajam dovanos gavėjui, kadangi pasirinkimo įvairovė iš tiesų yra itin gausi. Žinoma, visuomet galima rinktis standartinius variantus: Alias, Monopolis, Twister ir kiti panašūs stalo žaidimai yra tinkami praktiškai bet kuriame amžiuje. Svarbiausia išsiaiškinti, kurių iš jų paauglys dar nespėjo įsigyti.

Išmanieji laikrodžiai

Rūpintis gera savo fizine forma populiaru ir tarp paauglių, o niekas kitas neleidžia taip patogiai sekti rezultatų kaip išmanieji laikrodžiai. Jei jaunuolis sportuoja, daug vaikšto ar kitaip aktyviai leidžia laisvalaikį, jam tikrai bus įdomu stebėti ir sekti savo pasiekimus. Be to, susiejus tokį laikrodį su telefonu, galima mėgautis ir kitais privalumais, kurie sužavės ne vieną bent šiek tiek technologijomis besižavintį paauglį. Be to, šis aksesuaras taps ir įvaizdžio dalimi – nepamirškite į tai atsižvelgti.

Kompiuteriai

Vargu, ar kuris paauglys nesvajoja apie asmeninį kompiuterį – jei jo jis dar neturi, o artėjanti proga yra didesnė, verta apsvarstyti tokią idėją. Tiesa, norint nesuklysti, verčiau pasitarti su pačiu vaiku, kadangi šiuo atveju galimi patys įvairiausi pasirinkimai. Pavyzdžiui, jei naująjį prietaisą jis norės nešiotis kartu su savimi, labiau tiks nešiojami modeliai, o jeigu norėsis susikurti namų mokymosi ar žaidimų erdvę, labiau tiks stacionarūs kompiuteriai – platų jų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė. Paauglį maloniai nustebinsite ir tuomet, jei išrinksite planšetę: net ir tuomet, jei vieną iš aukščiau aptartų modelių jis jau turi, toks įrenginys tikrai neliks nepanaudotas.

Elektriniai paspirtukai

Šių transporto priemonių pristatinėti tikrai nebereikia – pastaraisiais metais jos tapo populiarios tiek paauglių, tiek ir suaugusiųjų tarpe. Su jomis ir greitai, ir smagiai galima pasiekti bet kokį kelionės tikslą, o kai kurie modeliai patogiai susilanksto, tad juos galima pasiimti net ir į mokyklą. Jei paauglys seka madas, tikriausiai jau yra užsiminęs apie dovanos idėją – Jums beliks tik sulaukti tinkamos progos ir išrinkti jam labiausiai tiksiantį variantą. Platų elektrinių paspirtukų pasirinkimą rasite paspaudę čia.

Dviračiai

Nors rinkoje vis dažniau pasirodo įdomesnės ir įmantresnės transporto priemonės, dviračiai taip pat nepraranda savo populiarumo. Jei paauglys mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, dažnai su draugais leidžiasi į žygius ar gyvena šiek tiek toliau nuo mokyklos, tokia dovana jam turėtų palikti puikų įspūdį. Be to, toks pirkinys netgi gali paskatinti daugiau laiko praleisti gryname ore. Svarbiausia, kad naujasis dviratis būtų pritaikytas ir prie jo ūgio, ir prie pomėgių – tuomet šia transporto priemone jis sėkmingai naudosis ne vieną šiltąjį sezoną.

Visos šios dovanos paaugliams neabejotinai turėtų palikti puikų įspūdį. Visgi, nepamirškite atsižvelgti į jų pomėgius ir asmenybę – jei parinksite tai, kas jiems labiausiai patinka, tokia dovana bus dar palankiau įvertinta.

REKLAMA

Į viršų