facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Spalvos – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Jos dominuoja visur: nuo aprangos iki interjero. Kiekvienas tonas turi savitą reikšmę, sukelia tam tikrą emociją. Todėl nenuostabu, kad renkant dovaną kolegai ar partneriui reikėtų itin atidžiai įvertinti jos spalvą. Ryškūs džemperiai, rašikliai, gertuvės, o gal neutralių atspalvių puodeliai su logotipu? Spalvų institutas „Pantone“ šįmet svarbiausia parinko klasikinę mėlyną – šis tonas puikiai tinka, jei dairotės madingos dovanos. Nepraleiskite progos sužinoti, kokios dar tendencijos vyraus 2020-aisiais – galbūt tai padės apsispręsti?

Raminanti, gamtos įkvėpta paletė

Gyvename laikais, kai technologijoms skiriamas itin didelis dėmesys. Esame nuolat bombarduojami didžiuliu kiekiu informacijos, ir tai vienaip ar kitaip išvargina. Nieko keista, kad vis daugiau žmonių yra išsekę ir kovoja su stresu. Natūralumas – tai, kas ypač vertinama jau dabar, tačiau 2020-aisiais ši tendencija tik dar labiau išryškės. Todėl didelis dėmesys skiriamas ramioms, gamtos įkvėptoms spalvoms, leidžiančioms palikti šį chaosą užnugaryje.

Dominuoja žali ir mėlyni tonai, kurie pažadina taikos ir ramybės pojūtį, taip atsverdami ganėtinai šaltą ir sumaišties pilną technologijų pasaulį. Šiuo atveju puikiai tinka tokios dovanos kaip samaninių bei pilkų atspalvių pledai ar rusvi puodeliai su logotipu. Šie aksesuarai gali papuošti tiek darbo, tiek namų erdvę. Be to, tai puikus būdas bent trumpam atsitraukti nuo dienos rūpesčių. Įsivaizduokite, kaip nuostabu mėgaujantis karšta arbata prie židinio susisukus į minkštutį pledą. Tokios mažos, tačiau itin svarbios akimirkos – tai proga sulėtinti gyvenimo tempą, nusiraminti ir pasisemti naujų jėgų. Tuomet net ir didžiausi iššūkiai tampa kur kas lengviau įveikiami.

Jei ir jūs ieškote dovanos savo partneriams ar kolegoms, rekomenduojama apsvarstyti tokius variantus kaip jūros ar dangaus mėlynumo užrašų knygutės odiniu ar kamštiniu viršeliu. Pastarosios dažniausiai gaminamos iš perdirbtų medžiagų, todėl yra ekologiškos. Be to, jos gali būti dekoruojamos kaip ir ekologiški puodeliai – su logotipu, kitu norimu paveiksliuku arba užrašu. Tai suteikia priemonėms individualumo, todėl yra tinkamas būdas parodyti dėmesį ir pelnyti palankumą. Juk gauti asmeniškai pritaikytą dovaną kur kas maloniau. Tikrai nesuklysite pasirinkdami ir tokias spalvas kaip kreminė ar ruda, kurios savo populiarumo nepraranda jau kurį laiką.

Dizaino ir spalvų harmonija

Tikriausiai jau supratote, kad 2020-aisiais vyrausianti natūralumo tendencija atsiskleis ne tik per spalvas, bet ir per gaminių dizainą. Jų derinys leidžia džiaugtis ypatinga harmonija. Dėl šios priežasties dovana itin patraukli.

Stiklinį butelį primenanti gertuvė su kamštinės medžiagos kamšteliu arba marmurą primenančiais raštais dekoruotas termosas atrodo labai natūraliai ir stilingai. Pirmoji priemonė turėtų patikti tiems, kurie vertina primityvumą ir minimalistinį dizainą, o antroji – mėgstantiems subtilią prabangą. Stilingai atrodo ir ovalios formos puodeliai su logotipu.

Ryškios, kontrastingos spalvos

2020-aisiais natūralūs gamtos atspalviai atliks itin svarbų vaidmenį. Nepaisant to, nebus pamiršti ir kontrastai. Raudona, švelni arba neoninė rožinė, rausvai mėlyna – pakankamai įnoringos ir žaismingos spalvos, suteikiančios itin ryškios estetikos. Sėkmingo jų naudojimo paslaptis – balansas. Šių ir neutralių tonų derinimas padeda atskleisti paletės intensyvumą ir sukurti vizualiai paveikią, tačiau ne pernelyg iššaukiančią dovaną. Rekomenduojama rinktis vieną arba dvi ryškias spalvas ir prigesintą pagrindą. Pavyzdžiui, tai gali būti smėlinis arba melsvas džemperis su švelniai rožiniu užrašu. Patraukliai atrodo ir kreminiai puodeliai su logotipu, kurio spalva – ryškiai raudona.

Nerkite į spalvų pasaulį kartu su naujausiomis 2020-ųjų tendencijomis. Atraskite jas rinkdamiesi dovanas savo kolegoms, partneriams ar darbuotojams. Originalios ir individualizuotos priemonės leidžia pelnyti žmonių simpatijas, be to, tai – paveikus, efektyvus būdas įmonei reprezentuoti.

Į viršų