facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Žiemos šventės jau ant nosies, o kalėdinė nuotaika dar neaplankė? Gaila, bet tikrai negalite užsakyti kalėdinio oro su sniego pusnimis ir maloniai skruostus žnaibančiu šaltuku. Kita vertus, niekas netrukdo susikurti šventinę nuotaiką namuose. Jaukiai kalėdinei atmosferai sukurti, anaiptol, nebūtina lubas remianti eglė ar šventiškai išdabintas židinys – pakaks nedidelių, tačiau širdžiai mielų detalių.

Kalėdinis vainikas

Geriausia, kai kalėdinė nuotaika pasitinka prie pat namų durų. Kalėdinis vainikas ant laukinių durų pakels nuotaiką ne tik jums, bet ir kaimynams. Jei nėra kaip tokios dekoracijos pritvirtinti prie durų, pakabinkite prieangyje ar koridoriuje, kad tik įėjus pro duris žvilgsnis užfiksuotų mielą kalėdinę dekoraciją. Floristikos parduotuvėse rasite platų įvairiausių dydžių bei dizaino kalėdinių vainikų pasirinkimą, tačiau tikrai nebūtina išlaidauti. Dailų vainikėlį galite susukti iš natūralių po ranka esančių medžiagų: keleto vytelių, eglišakių ar kitų spygliuočių šakelių, samanų, kankorėžių ir kitų gamtos dovanų.

Jaukus apšvietimas

Gruodis yra pats tamsiausias mėnuo metuose, todėl pasiduoti niūrioms nuotaikoms galima vien dėl saulės šviesos trūkumo. Puiku, kad šiais laikais turime, rodos, beribes galimybes įveikti tamsą – nuo žvakių iki šventiškai apšviesto viso namo. Spragsintis židinys yra bene tobuliausias būdas sušildyti namus ir sukurti žvilgsnį prikaustantį šviesos šaltinį. Neverta pamiršti ir kur kas paprastesnių būdų jaukia šviesa užlieti namus – kalėdinės girliandos nekainuoja daug, o jų pasirinkimas labai didelis. Lempučių girliandomis galite dabinti bet kurį namų kampą: langus, duris, veidrodžius, fikusą arba pastatyti lentynoje „užkonservavus“ stiklinėje vazoje.

Šventiška muzika

Nuo lapkričio pradžios prekybos centruose skambančios kalėdinės melodijos daugeliui spėja įgrįsti dar neatėjus Kalėdoms, tačiau neabejotinai turite sau mielų kūrinių, kurie primena širdžiai brangias akimirkas. Fone skambanti maloni muzika kurs ypatingą namų aurą bei jaukumą. Tad nepamirškite įjungti muzikos grotuvo.

Šventiniai kvapai

Sukurkite šventę visoms savo juslėms! Dažnai žmonės pamiršta apie aromatų poveikį nuotaikai ir savijautai. Įvairių namų kvapų pasiūla yra didžiulė: aromatinės žvakės, smilkalai, eteriniai aliejai ir kiti. Kalėdinę nuotaiką kuria cinamono, vanilės bei citrusinių vaisių aromatai. Į mandariną prismaigsčius gvazdikėlių, natūralų kalėdinį namų kvapą pasigaminsite vos per keletą minučių – efektas bus įspūdingas, o kaina tiesiog juokinga.

Šventiniai skoniai

Kalėdinė nuotaika širdį gali pakilti ir pasilepinant šventiniais skanėstais. Tobuliausias variantas patiems išsikepti keksą, meduolių ar imbierinių sausainių. Išskirtinis šventinių kepinių skonis akimirksniu sugrąžins vaikystės prisiminimus bei pripildys namus pasakiško aromato.

Jauki pižama

Be jokios abejonės stipriausiai šventinį jausmą kuria ne spalvos, kvapai ar skoniais, o jų gyventojai. Todėl nepamirkite pasirūpinti savimi. Namie ūpą pakelti gali ne tik šventinės dekoracijos, bet ir naujos šlepetės ar jauki pižama. Komfortas puikiai gali būti suderintas su geru skoniu. Beje, New Mood parduotuvėje rasite ne tik jaukių miego rūbų, bet ir šventinių suknelių.

Į viršų