facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Nuosava transporto priemonė yra reikalinga daugeliui asmenų bei šeimų, ypač auginančių mažus vaikus. Automobilis suteikia galimybę greičiau pasiekti reikiamus objektus, keliauti komfortiškai ir lengviau planuoti laiką. Kai nuosavos transporto priemonės įsigijimas tampa būtinybe, o turimų santaupų jam nusipirkti nepakanka, sprendimu gali tapti paskola internetu. Vartotojų patogumui, pradinio įnašo bei turto įkeitimo nereikalaujanti paskola gali finansuoti tiek naudoto, tiek naujo automobilio įsigijimą. Jeigu asmuo atitinka banko taikomus reikalavimus, jis gali teikti paraišką daliai arba visai sumai gauti, už kurią bus perkama nuosava transporto priemonė. Specialistai rekomenduoja dar prieš teikiant paskolos paraišką ypač gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes, o tam, kad nebūtų pasiskolinta per didelė ar per maža pinigų suma, iš anksto išsirinkti norimą įsigyti automobilį.

Kreipiantis į asmeninius finansų ekspertus, šie įvertina asmens gaunamas pajamas, jų stabilumą, kredito istoriją bei kitus aspektus, galinčius turėti įtakos galutiniam banko sprendimui paskolos paraiškos atžvilgiu. Kartais prieš skolinantis didesnę pinigų sumą rekomenduojama atlikti „treniruotę“, kurios metu pastebima, ar šeimos gaunamų pajamų pakanka ne tik kasdienėms išlaidoms, bet taip pat nekils nesklandumų ateityje, teigiamu paskolos paraiškos atveju, gautą pinigų sumą grąžinti su numatyto dydžio palūkanomis. Šis treniravimasis susideda iš kiekvieną mėnesį atsidedamo tam tikro pinigų kiekio, kurį ateityje reikėtų mokėti bankui, kredito unijai ar bet kokiai kitai paskolas teikiančiai bendrovei. Šiuo laikotarpiu stebima šeimos finansinė situacija ir įvertinama, ar likusių pajamų pakanka kasdienai skirtoms reikmėms ir nesusiduriama su sunkumais, kai dalis jų yra atidėta.

Svarbu žinoti, jog dažnu atveju bankas neturi įtakos konkretaus automobilio pirkimo sprendimui, todėl gavęs finansavimą asmuo pats gali pasirinkti, kokį automobilį jis pirks – naują ar naudotą. Taip pat dera paminėti, jog norint įsigyti transporto priemonę, būtina pildyti automobilio įsigijimui skirtą paskolos paraišką, nes jį nusipirkus, paskolą suteikusi bendrovė gali reikalauti dokumento, įrodančio didesnio pirkinio įsigijimą. Daugelis žino, jog automobiliui taip pat reikia draudimo, padangų komplekto, o perkant naudotą transporto priemonę gali prireikti įsigyti tam tikras detales ar senas pakeisti naujomis. Todėl svarstant apie finansavimą nepamirškite, jog papildomų išlaidų gali pareikalauti minėti aspektai. Daugelis paskolas teikiančių bendrovių gali skolinti pinigų sumą ne tik automobiliui įsigyti, bet ir kitoms su pirkiniu susijusioms išlaidoms padengti, todėl pildant paraišką patariama ypač atidžiai įvertinti, kokio dydžio finansavimo reikės.

Pastebima tendencija, jog daugelis šeimų kreipiasi į bankus, kurie suteikia finansavimą su numatyto dydžio palūkanomis tam, kad įsigytų brangesnius pirkinius kaip nuosavos transporto priemonės, baldai, buitinės technikos prietaisai bei įgyvendintų didesnius planus, išvyktų į tolimą kelionę, namuose atliktų remonto darbus. Dažnai didesni pirkiniai nebūna planuoti, ypač jeigu sugenda turimas automobilis ar kuo greičiau reikia įsigyti kiekvienam būtinus daiktus kaip šaldytuvas ar viryklė. Todėl nenuostabu, jog neturint pakankamo santaupų kiekio, kreipiamasi į paskolų banką. Nuosava transporto priemonė – tai vienas didesnių pirkinių kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl jis turi būti apgalvotas, kaip ir tinkamai įvertinta asmeninė finansinė situacija, teikiant paraišką dėl kredito gavimo. Dažniausiai finansavimą suteikusi bendrovė skiria tam tikrą laiko tarpą transporto priemonei įsigyti, todėl kiekvienam, besikreipiančiam dėl paskolos, yra būtina gerai apsvarstyti visas pasiūlymo sąlygas, atkreipti dėmesį į kredito grąžinimo trukmę bei susipažinti su kita svarbia informacija.

Į viršų