Pirmadienio popietę miesto centre atidarytas bendradarbystės centras „Spiečius“. Jame šiauliečiai galės nemokamai naudotis šešiomis darbo vietomis, kurios yra aprūpintos modernia įranga.

„Verslios Lietuvos“ generalinė direktorė Rūta Pentiokinaitė teigė, kad tokie centrai pasaulyje jau nebėra naujiena.
„Tai yra moderni erdvė, kurioje susirenka pradedantieji ar jau darbą vykdantys verslininkai. Centro idėja – galimybė dalytis mintimis, susirasti mentorių, gauti pagalbą. Mūsų tikslas – kad šis centras būtų traukos objektas“, – sakė R. Pentiokinaitė.

Šiuo metu dar nėra pasirašytos sutartys su potencialiais verslininkais, tačiau jau nuo antradienio centras veikia oficialiai.
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sakė, kad šio centro nauda miestui – bendradarbiavimas. Jame tiek jauni, tiek vyresni žmonės galės mokytis to, ko neturėjo galimybės.

Šiaulių „Spiečius“ – tai jau antras Lietuvoje „Verslios Lietuvos“ atidarytas bendradarbystės centras, kuriuo siekiama tikslinių grupių (moterų, neįgaliųjų, jaunimo, vyresnių kaip 50 m. amžiaus žmonių, emigrantų) atstovams padėti kurti verslą. Pirmasis „Spiečius“ liepos pradžioje duris atvėrė Alytuje.

„Šis bendradarbystės centras vienoje vietoje suburs skirtingų kvalifikacijų ir patirčių šiauliečius. Tikiuosi, kad jų bendradarbiavimas duos naujų idėjų ir impulsų verslo vystymui“, – atidarymo metu kalbėjo ūkio ministras Evaldas Gustas.

Į viršų