Ilgasis savaitgalis „Dubysos“ sporto mokyklos atstovams buvo itin dosnus – laimėtos net kelios prizinės vietos įvairiose sporto šakose. Birželio 25 – 26 dienomis Vilniuje įvyko  Lietuvos jaunučių sporto žaidynių paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose antrąsias vietas pelnė Goda Bakevičiūtė su Vaiva Valionytė (trenerė Jūra Gricienė) ir Domantas Pranys su Domantas Grimas (treneris Genadijus Pušnovas).

Savaitgalį sėkmė šypsojosi ir BMX dviračių sporto atstovams. Birželio 25 dieną Pakruojyje vyko Lietuvos BMX (mažieji dviračiai) čempionato (iki 16 metų) II etapo varžybos ir Lietuvos BMX taurės (nuo 17 metų ir vyresnių) varžybos. Amžiaus grupėje iki 16 metų pirmąsias vietas iškovojo Edas Kukta (treneris Donatas Armonas) ir Mikas Jankus (trenerė Donata Šiaudvytė), antrosiomis vietomis džiaugėsi Aidas Čepulėnas, Benas Petrikas ir Simas Nemaniūnas (trenerė Donata Šiaudvytė), o trečiąją vietą pelnė Mantvydas Mačiūnas (treneris Donatas Armonas). Tuo tarpu Lietuvos BMX taurės (nuo 17 metų ir vyresnių) varžybose pirmąją vietą iškovojo Rokas Narutis, antrąja vieta džiaugėsi Rokas Nemaniūnas, o garbingą trečiąją vietą iškovojo Linas Prapiestis. Vaikinų trenerė Donata Šiaudvytė. Birželio 24 – 25 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos dviračių sporto plento jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo Kęstučio Norvaišo treniruojami jauniai. Asmeninėse lenktynėse laikui (jauniai 25 km) Edgaras Valys pelnė 20 vietą, Rokas Gelžinis – 23 vietą, o Martynas Sirutavičius – 28 vietą. 12 kilometrų distancijoje (4 ratai po 30 km) jauniai Rokas Gelžinis ir Edgaras Valys pelnė 14 ir 29 vietas.

Birželio 24 – 26 dienomis Haapsalu mieste Estijoje vyko Šiaurės Europos šalių jaunių stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos jaunių stalo teniso vaikinų rinktinė (Medardas Stankevičius (Kaunas), Rimas Lesiv (Jonava) ir Benas Skirmantas). Vaikinai komandinėse stalo teniso varžybose pelnė pirmąją vietą. Komandos trenerė Lina Sabaliauskienė.