facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas


AVINAS Šiandien bus nelengva bendrauti, ypač su verslo partneriais, klientais. Vienai arba kitai pusei stigs lankstumo, tolerancijos, o kategoriškumas ir pasipūtimas liesis per kraštus. Visiškai nerekomenduojama įsitraukti į dalykines ar finansines avantiūras.

JAUTIS Galbūt teks tvarkyti teisinius reikalus arba su išsilavinimu, kultūra, idėjiniais įsitikinimais susijusius klausimus, ir tai tikriausiai nebus įprastiniai reikalai. Galite pasiduoti svetimai valiai arba patys stipriai veiksite kitus.

DVYNIAI Lengvai neateis nei pinigai, nei šlovė. Kai kurie santykiai ir reikalai dėl vieno radikalaus žingsnio gali susikomplikuoti. Darysite nemažai klaidų, teks taisyti broką.

VĖŽYS Didesnių išlaidų šiandien geriau būtų atsisakyti. Kils įtampa bendraujant su priešinga lytimi, konkurentais, oponentais. Galite neteisingai suprasti jums rodomą dėmesį, keliamus reikalavimus.

LIŪTAS Šiandien teks atlikti daug smulkių darbų. Venkite dar labiau apsikrauti darbais, įsipareigojimais. Tuo pačiu nesitikėkite, kad kažkas eis iš paskos ir taisys jūsų klaidas, lopys spragas.

MERGELĖ Už kai kuriuos malonumus ar principus gali tekti užmokėti didesnę kainą nei jie verti. Gali apvilti dominantis gerbėjas ar mylimas žmogus. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi jūsų vaikai.

SVARSTYKLĖS Prieš savo valią galite būti įtraukti į svetimus rūpesčius arba nuostolingų eibių prikrės jūsų artimieji. Venkite kategoriškų pareiškimų, netaktiškų pastabų, kad vėliau netektų gailėtis ir kaltinti savo ilgo liežuvio.

SKORPIONAS Šiandien būsite aktyvūs, linkę siekti aplinkinių dėmesio, tačiau jums stigs objektyvumo. Viską vertinsite itin kategoriškai. Susilaikykite nuo interviu bei svarbių sutarčių, ypač komercinių. Saugokitės avarijų.

ŠAULYS Per neapdairumą galite prisidaryti teisinių arba finansinių problemų. Gali kilti mintis į viską numoti ranka, mesti pradėtus darbus, projektus. Kita vertus, ši diena gali išgydyti nuo iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu.

OŽIARAGIS Šiandien jokioje srityje nepersistenkite, neskubėkite. Mažai tikėtina, kad pavyks rimčiau padirbėti ir pabendrauti. Susidursite su išsisukinėjimu, pažadų nevykdymu, nekonkretumu. Derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus.

VANDENIS Tarp aplinkinių šiandien jausitės nesmagiai dėl intrigų ar keistų nuojautų. Įmanomas savotiškas sąmokslas, mėginimas suversti jums atsakomybę, įpiršti svetimą klaidą ar broką. Yra pavojus patirti nemalonumų per aplaidumą.

ŽUVYS Dienos aktualija bus draugai, buvę ar potencialūs partneriai. Kažkodėl tai kels susirūpinimą. Nederėtų manyti, kad visi turi piktų kėslų ir viską daro vien iš išskaičiavimo. Jūsų niūrios mintys kenkia tik jums.

AVINAS Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Regis, nelabai pasitikite kolegomis, viršininkais. Nepulkite reikšti pretenzijų, teatlėgsta ambicijos.

JAUTIS Jums rūpės reikalai, kurie prideda ar atima nemažai pinigų. Regis, atsiras neblogų galimybių pasipelnyti arba sutaupyti. Visgi kažką imdami, gaudami galite taip įsipareigoti, kad vėliau tapsite labai priklausomi.

DVYNIAI Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Stenkitės būti tolerantiški, supratingi. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose ir puikiai praleisti laiką.

VĖŽYS Šiandien galėsite nuveikti tai, ką suplanavote, ir netgi daugiau. Gali kilti ūpas eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus, keisti įvaizdį, šukuoseną.

LIŪTAS Palankus metas tolesnių perspektyvų planavimui, intelektiniams apmąstymams, kelionei. Nusimato sėkmė pasirodymuose, sporte. Džiugins ir kolektyvinės pramogos.

MERGELĖ Planuokite tik tai, ką šiandien galite atlikti, tuomet viskas pavyks kuo puikiausiai ir suteiks pasitenkinimo. Neviršykite išlaidoms skirtos sumos. Geriausią atgaivą, atsipalaidavimą teiks savi namai.

SVARSTYKLĖS Šiandien daugiau rūpesčių turės tie iš jūsų, kuriems reikia spręsti nekilnojamojo turto, statybų, remonto klausimus. Kitiems ši diena turėtų būti ramesnė, o bendravimas labiau džiuginantis.

SKORPIONAS. Su informacija ir transportu susiję darbai pareikalaus ypač daug energijos, dėmesio bei laiko. Rezultatų galima tikėtis įvairių – nuo visiškai nekokių iki kuo puikiausių.

ŠAULYS Diena pažers šūsnį emocijų, daugiausia malonių. Jums turėtų sektis srityse, kuriose reikalingas kūrybiškas požiūris, iškalba, gebėjimas išklausyti ir išgirsti.

OŽIARAGIS Daugiau nuveikti pavyks iki vidurdienio, nors ir pasitaikys nelengvų situacijų ar pokalbių. Popiet tikriausiai pajusite energijos stygių ir stiprų vienatvės poreikį.

VANDENIS Regis, teks sukti galvą dėl stringančio projekto, keblumų susijusių su kelione, teisiniais reikalais ar kt. Iš patikimo žmogaus gauta informacija jums gali padėti apsispręsti.

ŽUVYS Diena palanki įvairiems darbams, pasitarimams, tačiau rezultatą stipriai lems autoritetai. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir nusivilti tikrai neteks. Galite priimti svarbų sprendimą.

Į viršų