facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

AVINAS  Diena palanki dalykiniams ir kitokiems kontaktams, įmanomi netikėti laimėjimai. Pasinaudokite tuo, jei norite išgvildenti kokį nors sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius, pasikelti autoritetą. Saugokitės traumų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

JAUTIS  Nebloga diena aiškintis turtinius interesus. Galite gauti pozityvų atsakymą ar rezultatą, jei mėginote apginti reikalą, susijusį su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu ar pan.

DVYNIAI  Rytas gali būti kiek nervingas dėl spūsčių kelyje, grėsmės pavėluoti į darbą ar kt. Įdienojus nuotaika pagerės, labiau seksis bendrauti bei tvarkyti su tuo susijusius reikalus ar mokytis.

VĖŽYS  Pats metas pasirūpinti piniginiais, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Turėtų gerai sektis. Gali nudžiuginti mylimo žmogaus ar vaiko sėkmė. Kita vertus, yra pavojus, kad kažką prarasite, sugriausite. Saugokitės avarinių situacijų.

LIŪTAS  Tikriausiai ryžtingai imsitės spręsti aktualius klausimus. Jeigu pasitarsite su gerais specialistais, rezultatas nenuvils. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės geras įvertinimas darbe, visuomenėje.

MERGELĖ  Ši diena bus gana sėkminga, nors energijos, polėkio lyg ir sumažės. Galite užsitikrinti įtakingo asmens palaikymą, slaptą protegavimą arba gauti apčiuopiamos naudos.

SVARSTYKLĖS  Šiandieną jums seksis pasinaudoti sukaupta patirtimi, užmegztomis pažintimis, kad tai priartintų prie tikslo, pagreitintų konkretų rezultatą. Vis dėlto šalia yra žmonių, kurie norėtų pakišti jums koją, – nepamirškite to.

SKORPIONAS  Jeigu siekiate įsidarbinti ar pakilti karjeros laipteliu, šiandien galite daug ką išsiaiškinti. Regis, naujienos nenuvils. Tačiau privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai demonstruoti tuščias ambicijas.

ŠAULYS  Puiki diena įvairiems kontaktams, mokslui, darbui. Daugiau bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais ir kita informacija. Tai gali jums pasitarnauti sprendžiant opias problemas.

OŽIARAGIS Ši diena turėtų būti produktyvi. Palanku kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo, investuoti į verslą, keisti darbą, santykių pobūdį ar pan. Vis dėlto didelis traumų, avarijų, netekčių pavojus – būkite itin atsargūs.

VANDENIS  Tikriausiai teks konkuruoti, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus daug lengviau, jei šalia jūsų yra stiprių, kompetentingų žmonių, pasirengusių padėti, bendradarbiauti.

ŽUVYS  Būsite energingi, valingi, sugebėsite susikaupti ir siekti tikslo. Diena žada naujus pasiūlymus, papildomo uždarbio galimybes ar pan. Labiau tausokite sveikatą.

Į viršų