facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

AVINAS. Gyvenimo arba verslo partneris jums gali iškelti didelių reikalavimų. Regis, labai gerai jausite, kas yra jūsų pusėje, o su kuo geriau nutraukti ryšius. Konkurencija baugins, bet tai jūsų nesustabdys, jeigu turite konkretų tikslą.

JAUTIS. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Galbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, renginių organizavimu arba dalyvavimu konkursuose ir pan. Kūrybinis arba romantinis interesas sukels energijos antplūdį ir puikių emocijų.

VĖŽYS. Šiandien jums kur kas geriau seksis įprastinė veikla ir rūpinimasis šeima nei kokie nors oficialūs reikalai. Ambicijų verčiau nedemonstruokite, vadovams į akis nelįskite.

LIŪTAS. Tikriausiai sėkmingai, nors ir nelengvai, derėsitės, tarpininkausite. Gerbkite bei mylėkite save ir raskite kuo pamaloninti kūną bei sielą. Nevenkite pabendrauti su žmonėmis, iš kurių yra ko pasimokyti.

MERGELĖ. Ši diena privers pagalvoti apie materialinius reikalus. Neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų. Tikriausiai pavyks gauti reikiamą informaciją, tinkamai apsipirkti ar pasireklamuoti.

SVARSTYKLĖS. Nors jūs būsite kupini gerų ketinimų ir teisingų nuostatų, bet jūsų oponentus tai erzins. Konkurencinėje kovoje turite šansų laimėti, bet priešininkai nepasiduos be aršios kovos.

SKORPIONAS. Būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį fantazuoti, kurti nerealius planus. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą

ŠAULYS. Šiandien jums puikiai seksis veikti kartu su komanda, palaikančiu kolektyvu. Galite šauniai pasireikšti organizacinėje veikloje ir kaip pedagogai, konsultantai. Regis, pavyks įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta.

OŽIARAGIS. Šiandien teks rimčiau padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Gali būti, kad pergyvensite ir dėl artimų žmonių nesėkmių. Derėtų stengtis nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai.

VANDENIS. Šiandien palanku vizituoti įtakingus asmenis, užsieniečius. Jums neblogai seksis mokytis ir mokyti, tvarkyti informaciją, publikuoti, gvildenti teisinius klausimus. Visgi ne visur pasiteisins jūsų originalumas bei bandymai surizikuoti.

ŽUVYS. Dalis reikalų, kuriais šiandien užsiimsite, reikalaus maksimalios psichologinės įtampos. Tačiau jei nesate įsivėlę į rizikingas aferas, realiai diena bus rami, produktyvi. Jeigu turite skolų, pasirūpinkite jas laiku atiduoti.

Į viršų