Šventinis laikotarpis gali atnešti ne tik krūvą dovanų, bet gal ir išsvajotą sužadėtuvių žiedą? Savaime suprantama, tai yra ne tik brangus papuošalas, bet ir meilės simbolis, todėl renkantis sužadėtuvių žiedą verta neskubėti ir išsirinkti tokį, kuris tikrai nenuvils.

Štai keli patarimai, kurie jums padės pasirinkti tobulą sužadėtuvių žiedą.

Atkreipkite dėmesį į deimanto formą. Kiekviena deimanto forma (arba išpjovimas) yra įkainojama skirtingai. Klasikiniai apvalios formos deimantai yra patys brangiausi, o štai lašelio formos deimantai kainuoja mažiau. Jeigu jums svarbus deimanto dydis, vietoje klasikinio apvalaus deimanto galite pasirinkti netradicinės formos brangakmenį. Tokiu būdu kai kuriais atvejais galima nemenkai sutaupyti.

Išsirinkite metalą. Tradiciškai sužadėtuvių žiedai (o taip pat ir vestuviniai žiedai) yra gaminami iš geltono ar balto aukso, sidabro arba platinos, tačiau pastaraisiais metais išpopuliarėjo ir rožinis auksas, kurį vis dažniau renkasi šiuolaikinės poros. Nors platina atrodo panašiai kaip sidabras, ji yra kur kas brangesnė dėl didesnio šio metalo tankio ir retumo. Be to, kai kurie metalai yra mažiau atsparūs įbrėžimams, todėl atkreipkite į tai dėmesį rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą.

Neapsigaukite su karato dydžiu. Kokybė ar kiekybė – atsakyti į šį klausimą svarbu ir renkantis žiedą. Vienos poros pageidauja kuo didesnio deimanto, o kitoms užtenka mažo, tačiau skaidraus kaip krištolas. Beje, deimanto kaina priklauso nuo karato svorio, o populiariausi dydžiai yra 0.50, 1, 1.5 ir t.t. karato. Jeigu pirksite tokį deimantą, kurio svoris tik šiek tiek skiriasi nuo idealo, galite sutaupyti nemažai pinigų, ir niekas neatskirs, ar deimantas yra 0.92, ar 1 karato.

Svarbiausia – tinkamas dydis. Atrodo savaime suprantama, tačiau būtinai išsirinkite tinkamo dydžio žiedą. Juk nenorite, kad sužadėtuvių žiedas būtų per mažas ar atvirkščiai – kristų nuo piršto. Jeigu žiedą rinksitės kartu, tuomet viskas labai paprasta – žiedo dydį galima pasimatuoti pas juvelyrą. Na, o jei neketinate atskleisti paslapties savo mylimajai, jai nematant pamatuokite jos nešiojamų žiedų dydį.

Pagalvokite, ar žiedai bus nešiojami kartu. Šiandien labai populiaru nešioti sužadėtuvių žiedą kartu su vestuviniu, todėl juos renkantis svarbu atitaikyti stilių, kad nė vienas žiedas neužgožtų kito. Saugiausias pasirinkimas yra klasikinio tipo sužadėtuvių žiedas, tačiau jums pageidaujant profesionalūs juvelyrai padės išsirinkti ir tokį, kuris bus unikalus tik jūsų porai, o taip pat puikiai derės kartu su vestuviniu žiedu.

Nepamirškite sertifikato. Sužadėtuvių žiedai gali būti vienas brangiausių pirkinių jūsų gyvenime, todėl rinkitės atsakingai. Įsitikinkite, jog deimanto autentiškumą liudytų ne tik juvelyras, bet ir išduotas sertifikatas. Deimantai yra vieni labiausiai padirbinėjamų brangakmenių visame pasaulyje, tad budrumas nepakenks.

Kur ieškoti sužadėtuvių žiedo?

Rekomenduojame sužadėtuvių žiedų paiešką pradėti adresu: https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/ Gausus pasirinkimas, puiki kaina ir kokybė Jus maloniai nustebins. O tą vienintelį ir neprilygstamą padės išrinkti profesionalūs juvelyrai – konsultantai.

Gražių Jums sužadėtuvių!

REKLAMA

Į viršų