facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Jei planuojate savo pirmąją išvyką į spa centrą, tikėtina, jog žinote apie spa procedūrų naudą ir privalumus. Nepaisant to, būsima nauja patirtis gali kelti šiek tiek nerimo ir klausimų, kaip tinkamai pasiruošti viešnagei spa centre. Tačiau išties nėra ko nerimauti – viskas yra daug paprasčiau, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiame straipsnyje pateiksime naudingų patarimų, kurie padės pasiruošti kelionei į spa centrą ir išsklaidys jūsų rūpesčius.

Skirkite laiko spa centro paieškai

Daugelis spa centrus renkasi pagal vietovę ir paslaugų kainas. Tačiau jei vykstate į spa centrą pirmą kartą, verta apgalvoti ir kitus kriterijus. Visų pirma įsivertinkite spa centro reputaciją ir klientų atsiliepimus, pasidomėkite ten dirbančiais specialistais, klientų aptarnavimo politika. Kartais pakanka susisiekti telefonu su konkretaus spa centro administracija, kad suprastumėte, ar ta vieta jums tinka.

Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog vieniems spa centrams būdinga labiau raminanti ir atpalaiduojanti aplinka, kiti yra idealiai tinkantys praleisti laiką su šeima ar vaikais. Kai kurie spa centrai siūlo specialias pramogas vaikams. Pagalvokite, kiek dienų norėtumėte praleisti spa centre, kokios spa procedūros jums aktualiausios. Taip pat įsivertinkite, ar vyksite vienas ar su kompanija. Pagal tai galite atsirinkti jums tinkamiausius pasiūlymus: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/hotel-jurmala-spa

Susižinokite visą informaciją

Kai atvykstate į pasirinktą spa centrą pirmą kartą, verta susipažinti su spa centro administracija ir paprašyti pateikti informacijos apie spa centro darbo laiką ir taisykles, spa procedūras bei kitus jus dominančius aspektus. Jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų, verta apie juos pranešti ir pasidomėti, kokios procedūros būtų tinkamos individualiu atveju.

Be to, vos atvykus į pasirinktą vietovę, gali būti naudinga paprašyti darbuotojų surengti turą po spa centrą ar supažindinti su infrastruktūra. Kuo labiau informuoti būsite, tuo drąsiau ir saugiau jausitės mėgaudamiesi buvimu spa centre.

Pasirinkite spa procedūras

Įprastinės spa procedūros yra masažai, pirtys ir baseinai, sūkurinės vonios. Masažai yra puikus pasirinkimas norint atpalaiduoti kūno raumenis, sumažinti įtampą jose. Įvairios pirtys padeda išvalyti toksinus iš organizmo. Pagalvokite, kokių procedūrų jūs norėtumėte, kokios jums būtų tinkamiausios. Kaip ir minėta, šiuo klausimu galite pasikonsultuoti su spa centre dirbančiais specialistais.

Pasiruoškite spa procedūroms

Yra kelios rekomendacijos, kaip tinkamai pasiruošti spa procedūroms. Visų pirma, prieš masažo terapiją ir po jos nevalgykite bent vieną valandą. Taip pat prieš masažą naudinga pasimėgauti šiltu dušu ar pirtimi. Viso poilsio spa centre metu rinkitės lengvai virškinamą maistą, venkite kofeino ir alkoholinų gėrimų. Taip pat svarbu gerti pakankamą kiekį vandens – jei organizme pasireikš dehidratacija, spa procedūrų poveikis bus daug mažesnis.

Taip pat prieš einant į spa centrą svarbu pasidomėti, ar jums bus suteikiamos šlepetės, rankšluosčiai, prausimosi priemonės. Pasiimkite su savimi krepšį, į kurį susidėsite daiktus, reikalingus buvimui spa centre.

Leiskite sau pilnai atsipalaiduoti

Nemaža dalis žmonių jaučiasi nejaukiai apsinuogindami spa procedūrų metu. Veltui – spa centruose dirbantys specialistai ar aplinkiniai žmonės visai nesirūpina, kaip jūs atrodote. Prieš spa procedūras skirkite laiko kūno atpalaidavimui: galite išbandyti kvėpavimo pratimus, atlikti lengvą kūno tempimo mankštą, išgerti šiltos arbatos.
Taip pat lengviau atsipalaiduosite jei bendrausite su spa procedūras atliekančiais specialistais. Praneškite, jei jaučiatės nejaukiai ar pakankamai neatsipalaidavę, tuomet spa darbuotojai galės atitinkamai sureaguoti į situaciją ir padėti sukurti atpalaiduojančią atmosferą.

REKLAMA

Į viršų