facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

13

Vis kamuoja mintys, kaip čia užsiauginus gražius ilgus plaukus? Išskyrus šampūną, kondicionierių, serumą, įvairiausias kaukes ir aliejukus, jums taip pat pravartu žinoti, kokiais periodais reikia kirpti plaukus. Ar kartą per šešis mėnesius pakanka?
Ne visai. Skaitydamos toliau, susipažinsite su tuo, kada geriausia ir palankiausia kirpti plaukus.
Kiekvienas geras plaukų kirpėjas pasakytų, kad kirptis reikia reguliariais periodais.

Kas kiek laiko reikia kirpti plaukus?
Pasikalbėjusios su vienais ar kitais plaukų guru, galite išgirsti skirtingus atsakymus, minint laiko tarpsnį, per kurį geriausia kirpti plaukus. Tai priklauso nuo plaukų struktūros, augimo greičio ir kitų faktorių. Tačiau visgi prie bendros išvados prieita – plaukus kirptis rekomenduotina kas tris mėnesius. Bet jeigu norite kas kartą nukirpti tik kokį vieną kitą centimetrą ir taip visuomet puikuotis gražiais galiukais, tada patartina kirptis dažniau – kas 4-6 savaites arba kas 10 savaičių.

Kodėl negalima ilgiau palaukti?
Be abejo, galima, jei norite, tačiau ilgi ir nutriušę plaukai įspūdžio nedaro. Todėl norint visada plaukus palaikyti sveikus ir neišsišakojusios – tiesiog būtina reguliariai patrumpinti galiukus. Beje, su ilgai nekirptais plaukais laikui bėgant pasidaro vis sunkiau susitvarkyti.

O kas, jei mėgstate dažniau kirpti plaukus?
Ir labai gerai! Tikrai prašom! Kalbant apie plaukus, jau geriau dažniau juos kirpti, negu nekirpti visai. Žinoma, kiekviena plaukų struktūra yra skirtinga. Vieniems plaukams reikia daugiau priežiūros, kitiems mažiau. Dažnesnis kirpimas tik padės plaukams atsigauti. Svarbu paminėti, kad dažniau rekomenduotina kirptis plaukus toms moterims, kurios nuolat savo plaukus tiesina ar visuomet po plovimo naudoja džiovintuvą.

Ką daryti norint užsiauginti ilgus plaukus?
Dauguma ekspertų sako, kad norint užsiauginti ilgus plaukus reikia reguliariai trumpinti galiukus. Tokiu atveju jūsų plaukai augs greičiau ir nelūžinės, nes visuomet bus atnaujinami. Jau geriau dažniau po mažiau, nei rečiau ir iš karto nukerpant daug daugiau. Palaipsniui kerpami plaukai greičiau ir sveikiau auga.

Į viršų