facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas


Kai atsiranda problemų lovoje, natūraliai iškyla klausimų apie partnerių seksualinį suderinamumą.
Šį subtilų dalyką lemia daugybė faktorių, o štai japonai mano, kad sekso kokybė iš esmės priklauso nuo abiejų partnerių kraujo grupių.
Taigi, kokio pobūdžio meilės žaidimai patinka vieną ar kitą kraujo grupę turintiems vyrams ir moterims?


O (I) kraujo grupę turintys vyrai ir moterys pasižymi didžiausiu seksualiniu aktyvumu, apie seksą jie pagalvoja kas devynias sekundes. Be to, šią kraujo grupę turinčios moterys dažniausiai linkusios savo seksualumą dovanoti vieninteliam partneriui – savo vyrui.


A (II) kraujo grupės moterys pasyviausios, turinčios verslo moters ar „geležinės ledi“ reputaciją. O šios kraujo grupės vyrai yra neryžtingi ir uždari, seksas be gilaus emocinio ryšio jiems neegzistuoja.


B (III) kraujo grupės moterims seksas nėra kažkas ypatingo. Jos į tai žvelgia lengvai, nepretenzingai, lovoje neretai jaučia nuobodulį. Daugybė kitų užsiėmimų joms teikia daugiau džiaugsmo nei seksas.
Panašus požiūris būdingas ir šios grupės vyrams: seksas jiems – pramoga, negeresnė ir neblogesnė nei bet koks kitas hobis.


AB (IV) kraujo grupės moterys gali justi pasitenkinimą beveik su kiekvienu partneriu, lengvai prisitaiko prie skirtingo temperamento vyrų, jų libido itin stiprus.
Šios kraujo grupės vyrai moka išvesti moteris iš proto, skirtingai nei I kraujo grupės atstovams, seksas jiems yra ne instinktas, o menas.


Seksualiniame gyvenime geriausiai, kai abiejų partnerių kraujo grupės sutampa. Taip pat neblogai, jei partneriai – artimų grupių atstovai: I ir II, III ir IV ir pan.

Į viršų