facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kas gali nutikti, jei naudosime prastas priemones nagų priežiūrai? Lakas bei skystis lakui nuimti gali būti pavojingi!

Pigiame nagų lake gali būti tokie Mendelejevo lentelės elementai, kad atominė elektrinė jų fone gali atrodyti kaip vaikiškas žaisliukas. Po pigaus nuodingo lako naudojimo gali prireikti rimto nagų gydymo. Į ką reikėtų kreipti dėmesį, renkantis laką ar lako nuėmimo skystį, kad netaptumėte auka?
Taigi, pradėkite atidžiai skaityti sudėtį, nurodytą ant lako pakuotės.
FORMALDEHIDAS – tai sintetinė derva, kurios dažnai būna pigaus nagų lako sudėtyje. Ji, patekusi ant nago, rimtai organizmui nekenkia, bet formaldehidas lengvai prasiskverbia ir nuodija centrinę nervų sistemą. Kitaip tariant, prisikvėpavus jo gali skaudėti galvą, padidėti širdies plakimas ir pablogėti bendra savijauta.
Dar vienas paslaptingas priešas – TOLUOLAS. Jo poveikis nekelia abejonių. Daugelis žinomų firmų šios medžiagos nebenaudoja. Tad, aptikusios šį pavadinimą ant lako pakuotės, gerai pamąstykite, ar tikrai norite nuodus tepti ant nagučių.
Abi šios medžiagos iššaukia alerginę reakciją: oda aplink nagą parausta ir ją gali imti niežėti. Norėdami išvengti šių dviejų komponentų, gamintojai savo produkciją pradėjo gaminti nitroceliuliozės pagrindu. Tačiau ir ji pasirodė ne 100 % saugi. Ilgai naudodamos laką su šiuo pagrindu galite pastebėti, jog nagai ima gelsti, todėl geriausia būtų rinktis laką su sintetiniu nitroceliuliozės analogu. Ypatingai kenksmingas nagų lakas - besilaukiančioms mamytėms. Anot amerikietiškos statistikos, kas trečiame lake yra ftalatų – medžiagos, kuri neigiamai veikia vaisiaus vystymąsi. Ypač kenksmingi ftalatai berniukams, kuriems jie gali išprovokuoti reproduktyvios sistemos pažeidimus.

Kuo valyti nagų laką?
Skystis, kuriuo valote laką, taip pat nėra itin naudingas sveikatai. Žanro klasika – acetonas. Šis galingas skiedinys naudojamas nuo SSRS laikų ir yra žinomas kiekvienai moteriai. Taigi, acetonas stipriai džiovina nagus, o įkvėpus didelį kiekį, jis pavirsta nuodu. Todėl nuvalyti nagus geriausia beacetoniniu skysčiu, kuris nors ir nesuteikia nagams sveikatingumo, bet bent jau nepablogina jų būklės.

Kur galima rasti kokybiško nagų lako bei nagų lako valiklio ir nebijoti, kad nagai pagels arba bus negražūs?
Geriausia yra įsigyti priemonę profesionalios kosmetikos parduotuvėje, kur visa produkcija atitinka pasaulinius standartus ir neturi pavojingų bei nuodingų sudedamųjų dalių. Išprusę konsultantai padės ne tik išsirinkti gražų ir nekenksmingą laką, bet taip pat pasiūlys ir sveiką pagrindą po juo, taip pat jums pravers ir įsigyta priemonė, su kuria jūsų nagai išdžius kur kas greičiau, o nagų lakas išliks nesugadintas ir išsilaikys ilgą laiką.


Į viršų