facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2012-12-29 18

Jei norite tylos ir ramybės – šis viešbutis kaip tik jums, tačiau jei į savaitės pabaigą ims darytis nuobodu ir nyku, nesitikėkite, kad sulauksite pasiūlymo linksmai praleisti vakarą ar papramogauti.
Ievos MAČIULYTĖS nuotr.

Ieva MAČIULYTĖ
Turkija – subtropinio klimato šalis, viliojanti atostogautojus begale puikių kurortų ir nuostabių kraštovaizdžių. Net ir žiemą šioje šalyje nuolat vyrauja šiltesni nei 22 laipsnių orai, todėl kelionės į Turkiją yra vienos populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Planuokite kelionę iš anksto
Dauguma lietuvaičių savo atostogas planuoja iš anksto. Tai padeda ne tik be streso susiruošti kelionei, bet ir sutaupyti pinigų. Nors dauguma keliauja vasarą, visgi ne viena lietuvaičių šeima renkasi darganotą ar speiguotą orą bent trumpam išmainyti į šiltų kraštų saulę. Verta žinoti, jog neturistinio sezono metu keliaujant Europoje pigesnių bilietų galima gauti ir prieš mėnesį, o likus 2-3 savaitėms, bilietai gerokai pabrangsta. Na, o planuojant tolimą kelionę už Europos ribų, verta dairytis bilietų dar anksčiau – bent prieš pusmetį. Jeigu ketinate kelionę įsigyti iš anksto, dabar tai pats geriausias metas – dauguma kelionių organizatorių išankstinėms kelionėms taiko dideles nuolaidas. Taigi, jei dar nesilankėte lietuvaičių pamėgtoje saulėtoje Turkijoje, pats laikas pradėti planuoti kelionę pasinaudojus mūsų patirtimi ir patarimais.

Šildo žmonių draugiškumas
Geriausi kurortai Turkijoje yra išsidėstę aplink Viduržemio ir Egėjo jūras, todėl kelionės į Turkiją metu galima rinktis tą kurortą, kuris siūlo jūsų mėgstamas pramogas: nardymą, plaukimą kalnų upėmis, buriavimą ir kt. Taip pat lankydamiesi šioje įspūdingoje šalyje turėsite progą susipažinti su jos istorija - pažintinių kelionių metu, padedant gidui, aplankomos įvairios lankytinos vietos. Ir ne vien pramogos, kaitri saulė ar burnoje tirpstantys turkiški saldumynai kasmet čia privilioja gausybę turistų – draugiški ir paslaugūs Turkijos žmonės visos kelionės metu verčia jus jaustis tarsi namuose, o išvykus nuolat ilgėtis šios šalies.

Stebina prabanga
Į Turkiją galima keliauti kasmet. Jos neišsemiami gamtos lobiai, kurortų įvairovė ir paslaugų gausa ne tik kaskart nustebina, bet ir patenkina net pačių išrankiausių kelionių gurmanų poreikius. Nors Turkijoje lankėmės toli gražu ne pirmą kartą, šiemet nutarėme susipažinti su Antalija. Kelionių organizatoriaus „TezTour“ patarti įsikūrėme ypatingoje vietoje – net 7 žvaigždučių viešbutyje „Mardan Palace“. Šis viešbutis tikrai pateisina rūmų vardą – pastatytas pagal osmanų didikų rūmų eskizus stebina turistus ne tik įspūdinga architektūra, bet ir prabanga. Vos įžengus į šiuos rūmus akys apraibsta nuo gausybės aukso ir brangakmenių, krištolo puošybos elementų. Nekeista, jog šį prabangų viešbutį juosia aukšta tvora, teritorija nuolat akylai stebima. Dar vienas nuostabus akcentas – fontanai. Vos įsukus į viešbutį jus pasitinka šviečiantys ir „dainuojantys“ fontanai, jų gausu ir visoje teritorijoje. Jūros flora ir fauna besidomintys turistai turi, kur akis paganyti didžiuliame baseine, kuriame įrengtas milžiniškas akvariumas. Maloniai nustebina ir baseinų gausa bei jų dydis. Įsikūrę erdviuose kambariuose turistai mėgaujasi ne tik baseino teikiamais malonumais, bet ir smėlėtu paplūdimiu, kuriame mūsų apsilankymo metu tebuvo vienas kitas poilsiautojas.

Trūksta pramogų
Ir nors rūmai tviska auksu bei žada nepakartojamas atostogas, norintiems aktyvaus poilsio tenka nusivilti. Pustuščiuose prabangiuose rūmuose gyvenimas tarsi apmiręs – nors viešbutis talpina apie 1500 žmonių, vakarieniauti didžiuliame restorane susirinkdavo vos per šimtą svečių, o vaikštinėjant po milžinišką teritoriją apimdavo jausmas, jog esame vieni. Pamirštų ir likimo valiai paliktų poilsiautojų likimas ištikdavo ir vakarais, kai norėdavosi linksmai praleisti laiką – nei daugybėje restoranų, nei amfiteatre jokios programos ar koncertai nevykdavo. Sutikę keletą tautiečių pasidalijome įspūdžiais – deja, mūsų nuomonės, jog šis viešbutis poilsiautojams nuobodus, sutapo.

Verta pasidomėti išsamiau
Jei norite tylos ir ramybės – šis viešbutis kaip tik jums, tačiau jei į savaitės pabaigą ims darytis nuobodu ir nyku, nesitikėkite, kad sulauksite pasiūlymo linksmai praleisti vakarą ar papramogauti. Šis faktas, beje, labai nederantis prie prabangaus įvaizdžio ir reklamos, aktyvaus poilsio mėgėjams tikrai apkartins atostogas. Ir jei norite išties gerai pasilinksminti, prieš vykdami į kelionę atkreipkite dėmesį ne tik į viešbučio interjerą ir siūlomas, bet ir realiai teikiamas paslaugas. Be to, nepasitikėkite reklama, verčiau pasidomėkite kitų keliautojų patirtimi, kurios gausu internete ar spaudoje. Antraip teks leisti laiką pavydžiai stebint kituose viešbučiuose linksmai laiką leidžiančius turistus ir keiksnoti kelionių organizatorių, įpiršusį jums atostogas, kurios virto kankyne.

2012-12-29 20

Nors rūmai tviska auksu bei žada nepakartojamas atostogas, norintiems aktyvaus poilsio tenka nusivilti.
Ievos MAČIULYTĖS nuotr.

2012-12-29 22

Įspūdingų baseinų gausu visoje viešbučio teritorijoje.
Ievos MAČIULYTĖS nuotr.

Į viršų