facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Netikėtai atšilus orams ne viena moteris metė sau iššūkį pasirinkdama alinančias dietas. Tačiau toks sprendimas visiškai nėra būtinas tam, kad būtų padailintos kūno linijos. Vienas iš svarbiausių sprendimų yra tinkamų produktų, padedančių deginti kalorijas, pasirinkimas.

Vienas iš seniausių triukų mažinant svorį yra saliero naudojimas visur, kur tik įmanoma. Šis ypatingai mažai kalorijų turintis augalas yra K ir C vitaminų šaltinis, jame gausu ir kitų pagrindinių maistinių medžiagų, pavyzdžiui, ląstelienos, folio rūgšties, kalio ir tiamino. Saliero naudojimas maiste sumažina bendrą kalorijų suvartojimo kiekį ir padeda virškinti maistą.
Jeigu sriuboms, salotoms ar užkandžiams renkatės salierą, tai gerdamos daug vandens nepamirškite įspausti į jį citrinos, taip šis produktas ne tik praturtins vandens skonį ir galėsite išgerti daugiau, bet ir slopins apetitą.
Norint išvengti išsekimo ir toliau sveikai maitintis metant svorį, geriausias sprendimas yra kalakutiena. „Ši mėsa baltyminga ir maistinga, turinti aminorūgščių, B grupės, cinko, geležies, fosforo ir magnio mikroelementų. Be to, valgant kalakutieną gaunama iki 30 proc. paros normos vitamino B6, ne mažiau vitamino B12 ir beveik visa paros norma vitamino B3 arba niacino, kuris reikalingas baltymų, riebalų, angliavandenių visavertei medžiagų apykaitai, kuri įtakoja ir padeda mažinti kūno apimtis“, – vertina maisto technologė Vilija Janušauskienė.
Norint rytą pradėti energingai, galima rinktis avižas – tai puikus energijos šaltinis. Dauguma dietų gali sukelti vidurių užkietėjimą, todėl avižos yra numeris vienas toms, kurios nori išvengti tokių problemų laikantis dietos režimo. Virtų avižų glajus ypatingai naudingas virškinimui.
Jeigu nežinote, kuo pakeisti užkandžius ir niekaip nesusilaikote neparagavę bulvių traškučių ar kitų kaloringų ir nenaudingų produktų, tuomet čia sprendimas – džiovintos slyvos. Šiame saldžiame užkandyje yra daug maistingojo pluošto, todėl ilgiau jausitės sočios.
Visus šiuos produktus įtraukus į mitybos racioną – pakeičiant kaloringą kiaulieną į sveiką kalakutieną, atsisakant nenaudingų užkandžių, dažnai geriant vandenį su citrina – greitai pastebėsite, kad kilogramai patys po truputį pradės tirpti. Kartu nepamirškite, kad vaisiai – vitaminų šaltinis, tačiau rinkitės naudingesnius svorio metimui – ananasus, mangus, melionus. Pasitikite vasarą su norimomis kūno linijomis, gera nuotaika ir be didelių dietos kančių, rašo 15min.lt.

Į viršų