facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-05-16 06

Darant pedikiūrą, negailėkite kojų kremo.
Redakcijos archyvo nuotr.

Orai atšilo. Bet prieš apsiaudama basutes dar kartą kritišku žvilgsniu nužvelk savo pėdas: ar jos tikrai atrodo idealiai? Beje, jei tik turi keletą laisvų valandėlių – visai nebūtina darytis pedikiūro grožio salone, tai kuo puikiausiai gali atlikti ir pati, namuose, rašo Eli.lt.
1. 10-15 min. pamirkyk kojas šilto vandens vonelėje. Vanduo pašalins kojų nuovargį, suminkštins nagus. Jei įlašinsi į jį mėtų, levandų ar eukalipto aliejaus, vonelė atgaivins kojų odą, ji taps švelnesnė, minkštesnė.
2. Pemza nutrink suragėjusį odos sluoksnį nuo kulnų ir padų.
3. Vaško juostelėmis arba pincetu pašalink plaukelius nuo kojų pirštų.
4. Pėdas nušveisk šveičiamuoju kremu – juo ne tik pašalinsi negyvas odos ląsteles, bet ir pamasažuosi kojas. Po procedūros nuprausk jas vėsiu vandeniu.
5. Užtepk priemonės, suminkštinančios kutikulas (odeles prie nago pagrindo) ir jas atstumk mediniu pagaliuku. Nekirpk jų, kad per susidariusias žaizdeles po nagu nepatektų infekcija.
6. Gausiai ištepk pėdas kojų kremu, apsuk rankšluosčiu ir luktelėk 10 min., kad kremas įsigertų.
7. Nukirpk nagus ir dildele pakoreguok jų formą. Kojų nagai kerpami tiesiai, pernelyg nesuapvalinant – tai apsaugos juos nuo įaugimo.
8. Nagus perbrauk vatos diskeliu, suvilgytu lako valikliu. Taip pašalinsi nuo jų drėgmės perteklių bei kremo likučius, tad lakas laikysis ilgiau.
9. Nulakuok nagus tokia pat eilės tvarka, kaip ir lakuojantis rankų nagus: lako pagrindas, 2 sluoksniai lako ir apsauginis sluoksnis.

Į viršų