facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Mėgstate keliauti ir fotografuoti? Tačiau jus erzina minios žmonių jūsų kadruose, o taip norėtumėte turėti tuščio Koliziejaus ar Maču Pikču nuotraukų? Tuomet šis nedidelis portalo Interest-planet.ru patarimas kaip tik jums, rašo 15min.lt.

Ką daryti? Pritvirtinkite fotoaparatą prie stovo ir nukreipkite jo objektyvą į norimą įamžinti objektą. Tuomet paeiliui per neilgą laiko tarpą padarykite 20-30 pasirinktos vietos nuotraukų. Visi fotoaparato nustatymai turėtų išlikti tokie patys, jų nereikia keisti.
Kitas etapas – nuotraukos tvarkymas „fotošope“. Programoje paeiliui reikėtų daryti šiuos veiksmus: File > Scripts > Statistics. Vėliau skyrelyje „Choose Stacks Mode“ spauskite „Median“ ir pasirinkite visus serijos dokumentus. Nurodyta užduotis programoje analizuoja visas jūsų pateiktas nuotraukas, ieškodama jose statiškų objektų. Galiausiai, programa palieka nuotraukoje tik tuos objektus, kurie buvo visose nuotraukose bei išliko toje pačioje vietoje.
Taip naudodamiesi šia nedidele gudrybe turėsite Eifelio bokšto ar Egipto piramidžių nuotraukų, kurių priekiniame plane nebus turistų ir gidų, automobilių ir šunų.

Į viršų